2737
2739

الان حتی راضی نیستم تو صورتش نگا کنم وقتی جدا شد و گم شد از زندگیمون ی شب اومد جلو در خونمون ساعت ۲ بود پدرم رف در باز کنه نزاشتم گفتم بروبشین لایقش کوچه بود وگرنه هیچوقت نمیرفت با تمام وجودم ازش متنفر بودم هر سال که بیشتر سنم میره بالا بیشتر متنفر میشم ازش اون شب زنگ زد گف باز کن در مادرتم گفتم مادرم خیلی وقته چال کردم و مرده

نفسم =همسرم و پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نامادریم خیلی ازش بهتره خیلیییی

پدرت ازدواج کرد بعده مادرت....اعتیادش چی شد ترک کرد اعتیادشو 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
الهی عزیزم انشالله ازین جای زندگیتون ب بعد درگیر ارامش باشین

ممنونم من شاید رنگ ارامش ببینم ولی برادر بیچارم انقدر عصبی هست و گناه داره که هیچکس نمیتونه درک کنه

نفسم =همسرم و پسرم

اره خب تعریف کن مامانت عاقبتش چی شد الان پیش کی زندگی میکنه داداشت کجاس خودت کی و باکی ازداوج کردی

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2740
نامادریم خیلی ازش بهتره خیلیییی

الان نامادری داری...وضع مالی پدرت چطوره ؟

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

برادرم نگو بازم با مادرم رفت امد میکنه در این حین وسایل و ظرف و ظروفی که مونده زو میبره به اون به شدت از مادرم به خاطر کاراش و کتکاش  میترسی کمکان هرزه بوده و اون دوسپسرش ولش کرده صاحب کارش وقتی میفهمه مادرم با پسرش دوست مادرم میندازه بیرون بقیش میدونم با پسره خونه گرفتن عقد کردن پارسال شنیدم با یکی عقد کرده اسم شهاب به شدت پررو بود زنگ میزد پدرم میگف پول بده شمارش برداشتم رفتم تلگرامش دیدم عکس خودش و شهابش گذاشته نوشته من و شهابم سوختم زود شمارش پاک کردم بی لیاقتو

نفسم =همسرم و پسرم