2733
2739

منم دقیقا فقط یک وعده نون ماست ب زور میخورم چون بچم شیر میدم افتضاح هست حالت تهوع شدید دارم 😒تا 5ماه من طول میکشه ان شاء الله تو اینطور نباشی

❤️برای سلامتی مادرم میشه صلوات بفرستین❤️

عزیزم کاملا عادیه ولی سعی کن حداقل میوه آجیل زیاد بخوری کم کم حالت بهتر میشه من الان هفته چهاردهمم کمی بهتر شدم آدم تو خونه خودش اصلا نمیتونه غذا بخوره سعی کن یه مدت تو خونه مامانت اینا یا مادرشوهرت اینا غذا بخورین اگه امکانش هست 

پسرم اومدی و شدی همدم بی کسیام شدی همه کسم تموم تنهاییامو با وجودت پر کردی آروم جونم از خدا میخوام همیشه سلامت باشی 💕💖💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نعنا و پونه تازه بو میکشم دارم تو گلدون با اویشن حالم یکم میاد سرجاش.... سعی میکنمم غذا یا هرچیز ک اگر هم میلم کشید رو تراس تو هوای ازاد باشم وگرنه میمیرم دیگ. ضعف دارم 

❤️برای سلامتی مادرم میشه صلوات بفرستین❤️
2731

من دکترم بهم قرص داده بود هر هشت ساعت بخورم دیفن هیدرینات ۵۰۰ یه بارم سرم داد 

پسرم اومدی و شدی همدم بی کسیام شدی همه کسم تموم تنهاییامو با وجودت پر کردی آروم جونم از خدا میخوام همیشه سلامت باشی 💕💖💓
2740
عزیزم کاملا عادیه ولی سعی کن حداقل میوه آجیل زیاد بخوری کم کم حالت بهتر میشه من الان هفته چهاردهمم ک ...

راس میگه، من میرفتم خونه مامانم حالم کاملا خوب میشد،چند روز ک خوب بودم همسرم میآمد دنبالم از لحظه ورودش و یارم شروع میشد دو باره  

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

من از مامانم اینا دورم ولی عید که رفته بودیم خونشون کاملا حالم خوب شده بود الانم بد نیستم نسبتا بهترم غذارو حتما باید با اب یا دوغ یا نوشابه قورت بدم سعی کن کنار غذات سالاد شیرازی یا ماست یا خیارشور بخوری خیلی موثره 

منم خیلی تهوع دارم اکثرا بعد نهار نمیتونم تحمل کنم.امروز دیگه طاقت نیاوردم یکم قره قروت خوردم بهترشدم کاش امتحان میکردی اگه خوب شدی تاتهوع داری بخوری

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
عزیزم کاملا عادیه ولی سعی کن حداقل میوه آجیل زیاد بخوری کم کم حالت بهتر میشه من الان هفته چهاردهمم ک ...

خب من که تا به اجیل یا تخمه نزدیک میشم میگن بده باز اگه گوشتی چیزی بخوری باهم بد میشه چون گرمه

من از مامانم اینا دورم ولی عید که رفته بودیم خونشون کاملا حالم خوب شده بود الانم بد نیستم نسبتا بهتر ...

به هیچی غیر از ابمیوه نون خالی نمیتونم فکر کنم ولی تنقلات و خوراکی مثه چیپس پفک می خوام که میگن ضرر داره

خب من که تا به اجیل یا تخمه نزدیک میشم میگن بده باز اگه گوشتی چیزی بخوری باهم بد میشه چون گرمه

نه بابا من گردو با پسته میخوردم فک نکنم مشکلی داشته باشه ولی اینم هست من خیارم خیلی دوس دارم میخورم شاید هم دیگرو دفع میکنن