2733
2734
عنوان

قارچ واژینال تو بارداری و درمان خانگی😖

| مشاهده متن کامل بحث + 66595 بازدید | 56 پست
داخل گذاشتی؟ تو بارداری این مشکلو داشتی؟ من تا حالا عفونت و این داستانا نداشتم خیلی ناراحتم الان

من تو بارداری قارچ گرفتم خیلی شدید تا لحظه زایمان هم داشتم یعنی پدرم در اومد فقط دکترم پماد موضعی کلوتریمازول داد با قرص واژینال نیستاتین که بستش چهارده عددی هستش دکتر به من گفت هفت تاشو مصرف کنم تا مصرف میکردم خوب بودم یه دو سه روز بعد دوباره خارش و سوزش شدید میگرفتم که بعد خودم دیگه شورت پا نکردم فقط برای بیرون رفتن میپوشیدم کلا شلوارک پام بود و تند تند عوض میکردم برای خشک کردن خودمم بعد هر دستشویی یه حوله کوچک گذاشتم دیگه از دستمال کاغذی استفاده نکردم هر دو سه روز یکبار انگشت مینداختم تو خودم و کلی از این ترشح گچی ها در میاوردم تا دو سه روز راحت بودم چون به محض جمع شدن ترشح همش باید خودمو میکندم تو هفته ۳۶ هم کیسه ابم پاره شد و اورژانسی سزارین شدم به محض زایمان هم خوب خوب شدم دیگه خبری از ترشح و خارش و سوزش نبود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عشقم پماد هیچکار واسم نکرد مرتب هم زدم. قرص و نشنیدم م😍رسی

استفاده کن ابی رو اتیش خیلی عالیه اگه باردار نیستی هر چهرده تاشو استفاده کن اگه بارداری هفت تاشو شبی یکی بزار پماد هم بعد هر بار دستشویی خودت رو خشک کن و بزن 

2731
من تو بارداری قارچ گرفتم خیلی شدید تا لحظه زایمان هم داشتم یعنی پدرم در اومد فقط دکترم پماد موضعی کل ...

خدا کنه بعد از بارداری تموم بشه من خارش و سوزش ندارم

یکی دوروز داشتم فقط ولی نمیتونم با شوهرم رابطه داشته باشم وقتی داشته باشم بعدش خیلی حساس میشه و ورم میکنه

امیدوارم منم دیگه بعد بارداری نگیرم

2740

[QUOTE=86147126]اره.عاقا هرچی پماد واژینال زدم هرچی چرک خشک کن قوی هر چی دکتر خوب نمیشه ک نمیشه هرچی ب بهداشتش میرسم سلام عزیز خوب شدی لطفا کمک کن من مثل تو  عفونت قارچی دارم  هر کاری کردم خوب نشدم

عزیزم عفونت خییییییلی فرق داره با قارچ حتما دکتر برو اول معاینه کنه و تشخیص بده که چیه

سلام عزیزم خوب شدی با کلوتیمازول منم باردارم سه ماهمه چندین هفته س از این قارچ عذاب میکشم  و الان خیلی بدتر شده انقد خودم شستم با بتادین و موادمختلفت همش دسشویی با اب سرد خودمو میشورم دیگه دارم میمیرم کرو.  نا  هم اومده جرعت ندارم از خونه برم بیرون دکترمم تا دو‌هفته دیگه نیست میشه لطفا بگی با کلوتیمازول خوب شدید ؟ 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
سلام عزیزم خوب شدی با کلوتیمازول منم باردارم سه ماهمه چندین هفته س از این قارچ عذاب میکشم  و ال ...

بله کاملا

درمانش فقط کلوتریمازوله

۵ تا ۷ شب بزنید کاملا از بین میره 

دکتر گفت واسه عفونت خوبه ولی قارچو بدتر میکنه منم خودم دیدم که کرد دیگه کی باید بگه😖😖😖😖

برو دکتر بارداری خطرناک

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
بله کاملا درمانش فقط کلوتریمازوله ۵ تا ۷ شب بزنید کاملا از بین میره 

دکترم برام کلوبتازول نوشته ولی میزنم بدتر میشم ولی کلوتیمازول و که ردم خیلی خوب شدم یمدت الان دوباره دارم 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
2706