2703
2553

سلام بچه هامن ماه ششم بارداریم و از ۲-۳ هفته پیش یکم علائم خفیف قارچ و داشتم خارش و حساسیت ، ولی ترشحاتم چیزی نبود 

تو نت سرچ کردم و دیدم نوشته که سرکه سیب خوبه

یکی دوروز چند بار سرکه سیب گذاشتم

بگذریم که کلی سوختم

ولی بعدش بدتر شدم و ترشحاتم تغییر کرد 😖

حالا ام متوجه شدم که اصلا سرکه سیب محیطو برای رشد قارچا مناسبتر میکنه

گفتم به شماهام اطلاع بدم اصصصلا کارایی که تو اینترنت معلوم نیست کی نوشته رو انجام ندید

حتما با دکترتون مشورت کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
ولی سرکه سیب معـــــــجزه میکنه تو هر زمینه ایی من و اطرافیانم امتحان کردیم.سرکه اسیده کی گفته   ...

دکتر گفت واسه عفونت خوبه ولی قارچو بدتر میکنه

منم خودم دیدم که کرد دیگه کی باید بگه😖😖😖😖

چی زدی؟ سرکه سیب؟؟؟

اره.عاقا هرچی پماد واژینال زدم هرچی چرک خشک کن قوی هر چی دکتر خوب نمیشه ک نمیشه هرچی ب بهداشتش میرسم از بین نمیرن ترشح هم ندارم فقط موقع شست و شو چیزای سفید مثل دستمال کاغذی عین چرک کردن تو حموم روی واژنمه.عنبر نسارا هم درد دارم دیگه نمیدونم چکار کنم ی دکتر تو نی نی سایت ب چن نفر همین سرکه رو پیشنهاد داده بود

امیدوارباش 
ولی سرکه سیب معـــــــجزه میکنه تو هر زمینه ایی من و اطرافیانم امتحان کردیم.سرکه اسیده کی گفته   ...

قارچ تو بارداری رایجه و با عفونتای دیگه فرق میکنه

شما شاید عفونتی داشتی که با سرکه خوب شده

2714

سرکه سیبو نمیدونم ولی دکتر من به خانممهای بارداری که عفونت دارن میگه توی آب و سرکه بشینن

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.
اره.عاقا هرچی پماد واژینال زدم هرچی چرک خشک کن قوی هر چی دکتر خوب نمیشه ک نمیشه هرچی ب بهداشتش میرسم ...

اگه قارچه اصلا نزن دیگه

من سرکه سیب زدم لبه های واژنم خشک شد و انگار ترک برداشت که باید چربش میکردم

خارشم خیلی بیشتر شد

ترشحاتتم زیاد شد و یکم زرد رنگ

سرکه سیبو نمیدونم ولی دکتر من به خانممهای بارداری که عفونت دارن میگه توی آب و سرکه بشینن

عفونت فرق داره با قارج

بازم البته من دیگه بدون تجویز دکتر کاری نمیکنم

دیگه پشت دستمو داغ گذاشتم

کلا تو بارداری درمان خونگی نکنین مگر دکتر بگه برای عفونت سرکه خوبه قارچ جوش شیرین 

اما درمان نمیکنه فقط یکم یکم بهترش میکنه

برای بارداری حتما حتما باید پماد گرفت چون اگه بمونه و پیشرفت کنه کیسه ابو پاره میکنه یا وارد رحم میشه و به جنین اسیب جدی میزنه یعنی کم کمش زایمان زودرسه پس لطفا حتما قطعا جدی بگیرینش

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2706