2737
2734
عنوان

قارچ واژینال تو بارداری و درمان خانگی😖

| مشاهده متن کامل بحث + 66595 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ کنم😖😖😖😖😖😖😖عین چرک بدنه سفید چ میدونم چیه

من اوایل هیچی نمیزدم خیلی بهتر بود

فقط با ژل شستشو بانوان میشستم و ماست زیاد میخوردم و وقتی خارش داشتم با آب یخ میشستم

بعدش که سرکه زدم خراب کردم

آها رابطه داشته باشی هم بدتر میشه

ولی الان دیگه یکم شدید شده پماد کلوتریمازول دکترم داد از امشب میزنم خداکنه زودترخوب بشه

2731
داخل گذاشتی؟ تو بارداری این مشکلو داشتی؟ من تا حالا عفونت و این داستانا نداشتم خیلی ناراحتم الان

بله داخل گذاشتم ن باردار نبودم بنظرم با پزشکت مشورت کن

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

باکتری ها و قارچ و...همه با هم فرق میکنن...باید معاینه و شرح حال گرفته بشه...اگر واژنت اسیدی شده باشه سرکه وضع رو خرابتر میکنه.بعدشم نت خیلی مضخرف مینویسه الکی اسم یک دکترم پای نوشته هاش مینویسه اتفاقا وقتی از دکتر سوال میکنی هیچ کدوم از نوشته هاشو قبول نداره... 

2738
بله داخل گذاشتم ن باردار نبودم بنظرم با پزشکت مشورت کن

آره دیگه سر خود کاری نمیکنم

ولی از اولم از ترس اینکه مجبور نشم آنتی بیوتیک استفاده کنم اینکارو کردم آخه آنتی بیوتیک بعد یه مدت دیگه رو بون تاثیری نداره و مشکلت دوباره برمیگرده

باکتری ها و قارچ و...همه با هم فرق میکنن...باید معاینه و شرح حال گرفته بشه...اگر واژنت اسیدی شده باش ...

دقیقا همینه

سرکه سیب و عنبرنسا و سیر و ماست و.... اینا همشون خوبن ولی نه برای هر مشکلی

بعضیا یجوری با اطمینان تجویز میکنن در صورتی که اصلا خبر ندارن طرف مشکلش چیه

چند ساله درگیرشم، نه دکتر نه خود درمانی هیچ کدوم جواب نمیده، کل سال رو پماد دارم میزنم     ...

خب دلیلش اینه که بعد از یه مدت زیاد که انتی بیوتیک استفادا کنی دیگه بدن بهش جواب نمیده 

اره.عاقا هرچی پماد واژینال زدم هرچی چرک خشک کن قوی هر چی دکتر خوب نمیشه ک نمیشه هرچی ب بهداشتش میرسم ...

قرص واژینال رو استفاده کردی اسمش نیستاتین هست تو بسته چهارده عددی شبی یکی بزار بعد هر بار دستشویی هم خودت رو خشک کن پماد موضعی کلوتریمازول بزن 

2706