2733
2739

تونر یا همون تونیک سینره بگیر عالیه دیگه هیجی نزن ب صورت .صابون ک اصلا نزن فقطشامپو بچه فیروز

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

براى شستشو فقط و فقط پن ph ٥/٥ چون بقيه ى شوينده ها ph پوست رو تغيير ميدن

محلول اريترومايسين ٤ درصد روزى دو بار استفاده كن

شبا ژل آداپالن بزن بخواب

اگه جوش هورمونى يا كبدى نباشه با اينا جواب ميگيرى

اول جوش رو بايد درمان كرد بعد لكشو

اگه پوستت خشکه تاپیک اخرمو ببینید 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
تونر یا همون تونیک سینره بگیر عالیه دیگه هیجی نزن ب صورت .صابون ک اصلا نزن فقطشامپو بچه فیروز

تونر سینره همون ژل هست یا فرق داره؟

برای شست شو روزانه چون من پوستم چربه تونر رو بزنم یا شامپو بچه؟

چند قیمته عزیزم؟

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
2740
من سیب زمینی رنده شده دارم میزنم...امشبم  پمادزینک اکساید گرفتم شبا بزنم شنیدم که خوبه ...ولی خ ...

سیب زمینی یه مدت زدم پوستم خیلی خارش می افتاد وقرمز میشد جوشای زیر پوستیمو به جای اینکه بخوابونه مینداختش رو و میترکوندمش کلا راضی نبودم جوشمو نمیخوابوند میکشیدش بیرون و چرکی میزد بیرون 

راستی پماده برای جای جوشه؟

تونر سینره همون ژل هست یا فرق داره؟ برای شست شو روزانه چون من پوستم چربه تونر رو بزنم یا شامپو بچه؟

تونر مایع هستش ک اسپری میکنی با پنبه پاک میکنی مهصوص پوستهای چرب بگیر .وقتی ارایشت رو با هرچی ک میشوری کامل شسته نمیشه تونر ک میزنی با پنبه پاک میکنی میبینی کلی جرم رو پنبه میشینه .یه پاک کننده عالیه ک منافذ رو میبنده

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
براى شستشو فقط و فقط پن ph ٥/٥ چون بقيه ى شوينده ها ph پوست رو تغيير ميدن محلول اريترومايسين ٤ درصد ...

پن مثل صابون کلا به پوستم نمیسازه 

کلا با ژل شست شو پوستم بهتر میشه این ژلی که گفتین واسه جوشه یا جای لک  جوش؟

براى شستشو فقط و فقط پن ph ٥/٥ چون بقيه ى شوينده ها ph پوست رو تغيير ميدن محلول اريترومايسين ٤ درصد ...

ببخشید کبد چه مشکلی داشته باشه باعث جوش زدن میشه؟

تیکر بارداری نیست...تیکر کنکورمه...لطفا واسه موفقیتم تو کنکور تجربی دعا کنید  
2706