2733
2734
عنوان

سلام کسی راجب درمان مایع گوش داخلی اطلاعات داره

| مشاهده متن کامل بحث + 16009 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرپص بتاهستین بخوره و برو تووگوگل سرچ کن ورزش جابجایی مایع گوش مامان منم اینطوری بود ورزش رو انجام د ...

گلم مامانتون الان خوبه؟؟

چند مدت قرص بتاهیستین خوردن؟؟

ای بلای تو به جانم،که تو جانی و جهانی❤️🧿
2728
سلام. خاله ی منم درگیره.. زندگیش مختل شده. کجا رفتید دقیقا.. بگم خالم بره. 

منم شش ماهه اين مشكلاتو داشتم بعداز چندين دكتر.،دكتر اخري بتاسرك و آمپول ب٦ داد خيلي خيلي بهتر شدم آمپول رو زدم نيم ساعت بعدش خيلي بهتر شدم و بعدش يه بارم زدم و قرص رو مرتب ميخورم كنارش زينك و امگا٣. ويتامين ب خيلي خوبه ضرر هم نداره واسه بدن

قرپص بتاهستین بخوره و برو تووگوگل سرچ کن ورزش جابجایی مایع گوش مامان منم اینطوری بود ورزش رو انجام د ...

منم اینجوریم،اما وقتی سرگیجه میگیرم اصلا نمیتونم سرمو تکون بدم چه برسه اون ورزشارو انجام بدم،چجوری تونستن؟

2738

دقیقا مامان منم ۲ سال پیش همین طوری شد 

افت فشار سرگیجه شدیدد حالت تهوع استفراغ داشت پیش متخصص مغزو اعصاب بردیم گفت مایع گوش میانیش تکون خورده و قرص بتا هیستین تجویز کرد الان مامانم بعد دوسال سرگیجه میگیره باز ی مدت اونو مصرف میکنه

There is GOD💚💚💚   ..                                               
من یکبار این مشکل را پیدا کردم. همش سرگیجه و تهوع...بدون دارو و فقط با نشستن در یک صندلی مخصوص و حرک ...

چطوری تونستین؟من.وقتی این جوری میشم سرمو یه.میلیمتر نباید تکون بدم از شدت گیجی سر که گاها میکشه به معذرت میخوام استفراغ

شمام مث من بودین؟

بله دارم  ی باره سوت میکشن.. شما چی ایا.. هر دکتر ی چیز میگه  یکی میگه گوش یکی میگه اع ...

من گوشم نه ماه پیش ضربه خورد سوت گرفته و احساس شناوری و عدم  تعادل دارم.

میگن اصاب ولی من از منییر میترسم

برای شما نگغتن ممکنه منییر باشه؟

2706