2733
2734
عنوان

سلام کسی راجب درمان مایع گوش داخلی اطلاعات داره

| مشاهده متن کامل بحث + 16007 بازدید | 48 پست
درمان نداره عزیزم باید بادارو وتغذیه کنترلش کنه رژیم کم نمک فشارخون تحت کنترل باشه داروی ادراراور اس ...

علائمش چیه؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کم شنوایی سرگیجه شدید حالت تهوع احساس صدا توگوش 

من چند روزیه که سرگیجه های شدید و سردردهای بدی دارم.چند شب پیش که نیمه شب کارم کشید به اورژانس،دکتر گفت شاید برای همین بیماریه.اما اصلا حالت تهوع ندارم،گوشم هم فقط یکبار صدا داد.

نگران شدم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
چجوری بوده؟؟؟چه حرکتی میشه بگید

روی یک صندلی خاص نشستم. و سرم را در جهات مختلف حرکت می دادند. بعد هم توصیه کردن تا یک هفته هم سرم را خیلی بالا نگه ندارم. 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2731

سلام عزیزم منم سالی یکی دوبار اینجور میشم انقد سرگیجم شدیده ک تکون میخورم بالا میارم قرص بتاسرک عالیه من هروقت اینجوری میشم میخورم دو روزه خوبه خوب میشم فقط خواب اوره

من یکبار این مشکل را پیدا کردم. همش سرگیجه و تهوع...بدون دارو و فقط با نشستن در یک صندلی مخصوص و حرک ...

اسم دکترتون یادتون نیست ؟

منم سرگیجه دارم و خیلی عذاب می کشم

2738
روی یک صندلی خاص نشستم. و سرم را در جهات مختلف حرکت می دادند. بعد هم توصیه کردن تا یک هفته هم سرم را ...

سلام وقت بخیر دوست خوب. پیام شما رو دیدم چقد امیدوار شدم. خواهش میکنم بهم بگید پهلو چه پزشکی و کدوم شهر رفتید.

همسر من دقیقا علائم شما رو داره واقعا زندگی برای ماو خودش دشوار و غیرقابل تحمل شده لطفا بهمون کمک کنید. خیر دنیا و آخرت نصیبتون بشه.

عزیزم چطور باید اینارو بخورم 

همشو که نمیخوا بخوری همو دیمن هیدریناتو داشته باش تو خونه حس سرگیجه و صدای گوش داشتی اگه شدید بود یه دونه بخور نبودم نصفی

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
من یکبار این مشکل را پیدا کردم. همش سرگیجه و تهوع...بدون دارو و فقط با نشستن در یک صندلی مخصوص و حرک ...

سلام. خاله ی منم درگیره.. زندگیش مختل شده. کجا رفتید دقیقا.. بگم خالم بره. 

یا ابولفظل العباس کمکم کن 
2706