2703
2553

سلام مامانم مایع گوش داخیلیش تکون خورده کسی میدونه باید چکار کنم بردم دکتر بهم گفت راهی نداره تا خوب بشه همش سرگیجه داره خوابه کمکم کنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

هیچی نیست 

فقط باید 3تا قرص همراهش باشه همیشه دیمن هیدرینات،بتاهیستین،سیناریزین

اصل کاری دیمن هیدریناته امروز واسش بخرین یه دونه بخوره آروم میشه

من 15سالشه درگیرشم کنترلش کردم هیچ درمانیم نداره جز نخوردن نمک و چای و قهوه زیاد

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
چه مدت طول میکشه خوب بشه مامان منم بتاهستین خارجی میخوره ولی خوب نمیشه 

مامان منم همینطور شده کل خونه دور سرش میچرخه ولی متاسفانه درمان نداره بگو یه روز کامل سرش صاف صاف نگه داره باید استراحت کنه فقط ما ۲دوبار رفتیم دکتر و الکی قرص و امپول دادن 

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید
2714

من یکبار این مشکل را پیدا کردم. همش سرگیجه و تهوع...بدون دارو و فقط با نشستن در یک صندلی مخصوص و حرکت دادن سرم توسط پزشک درمان شدم. حدود 10 سال پیش بود. خوشبختانه تا به امروز دیگه هیچ مشکلی نداشتم...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
خیلی بده.همش باید بخوابه متاسفانه راهی نداره.تهران ببرش یه دکتری هست با معاینه و تکون دادن سر تا یمد ...

من کاملا درمان شدم. الان ده سال میگذره از درمانم...بدون دارو و فقط با حرکت دادن سرم توسط پزشک

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
چه مدت طول میکشه خوب بشه مامان منم بتاهستین خارجی میخوره ولی خوب نمیشه 

درمان نداره عزیزم باید بادارو وتغذیه کنترلش کنه رژیم کم نمک فشارخون تحت کنترل باشه داروی ادراراور استفاده کنه موز نخوره بخاطر داشتن پتاسیم دوری ازدودو دخانیات رژیم کم چرب 

2706