2733
2734

دعوت شام رو درک نمیکنم مگه اینکه شام قبلا رفته باشید و پس نداده باشید . میرفتین دوباره خونش نفری صد کادو می دادین

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

به نظرم لباس بگیر 

هر لباسی بگیری نهایت یکی دو بار میتونه بپوشونه چون کوچیک میشه  😂😂😂 

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نفهمیدم بچه خواهرشوهر شما بدنیا اومده اونوقت مادر شما میخواد دعوت کنه خونش بهش کادو بده؟ اصلا جا ...

نه مادرم میخواد میخواد به مناسبت عید دعوت کنه بنده خدا . ‌ بعد اگه اونا هم اومدن کادوشو بده اونجا

به حباب نگران لب یک رود قسم ؛ و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ؛غصه هم میگذرد. . .
2728
دعوت شام رو درک نمیکنم مگه اینکه شام قبلا رفته باشید و پس نداده باشید . میرفتین دوباره خونش نفری صد ...

نه شام واسه عید و نون و نمک تازه کردنه 

به حباب نگران لب یک رود قسم ؛ و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ؛غصه هم میگذرد. . .
خیلی کمه شوهرم قبول نمیکنه

خرج شامم هست پس شام حذف بشه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
نه مادرم میخواد میخواد به مناسبت عید دعوت کنه بنده خدا . ‌ بعد اگه اونا هم اومدن کادوشو بده اون ...

اصلا نیاز نیس

چقدر مادرتون دلسوزه بنده خدا

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
اخه وقتی کسی هست که میدونم نمیتونه کادومو پس بده چرا طلا بدم  شوهرش وصعش خوب نیست ولی ماشالا پ ...

من مثل شما فکرنمیکنم نظرشمامحترمه ولی من به چشم بده بستون نگاه نمیکنم برای عروسیاوتولدایی کادوهای خوب دادم ک هفت پشت غریبه بودن وشایدخیلیاشونودیگه ندیدم اصلا،چه برسه بخوان جبران کنن کادومو،چون خودم خوشحال میشم ب یه تازه عروسوداماد یانوزادکادوی خوب بدم خوشحال شن،خداخودش جبران میکنه.هرکسی باید اونجوری ک درسته رفتارکنه نه جواب کارای بقیه روبده اینجاگفتن یه دست لباس زشت بده بنظرمن خیلی بی شخصیتیه

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2738
نه شام واسه عید و نون و نمک تازه کردنه 

خوب پس صد 😁

من مثل شما فکرنمیکنم نظرشمامحترمه ولی من به چشم بده بستون نگاه نمیکنم برای عروسیاوتولدایی کادوهای خو ...

اخه عزیزم خوبی بیش از حد وظیفه ادم میشه از طرفیم شوهرم واسه عید دستش خالی شده 

اگر شوهرت قبول کرد پنجاه بده .اگر قبول نکرد یه دست لباس زشت براش بخرید 

خوب اون وقت فرق ایشون با خواهرشوهرش چیه؟!

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2706