2726

بچه خواهر شوهرم تازه دنیا اومده .بعد اینا قرار بود تو ده روزگی بچه یه جشنی بگیرن ما هم گفتیم خب کادومونو تو اون جشن میدیم .مادرمم که عید رفت خونه مادر شوهرم دیدش گفت پس فعلا کادو نمیدم تو جشنش بدم .یعد زد و جشنشون کنسل شد (اونم از تنبلیشون)

خلاصه ما موندیم این وسط کادو نداده! حالا مادرم میخواد جمعه دعوتشون کنه شام کادو بچه هم یده

میمونه کادو ما! که شوهرم میگفت اول طلا بگیرم اما الان دستش خالیه .یه سکه یک گرمی من داشتم (که الان حدود۶۰۰ فکر کنم قیمتشه)که میگفت اونو بدیم ! من اجازه ندادم

چون میدونم بعدا اونا عمرااا برای ما طلا بیارن

ما برای خونه خریدنشون ۲۰۰هزار کادو دادیم .که اونا براما نیاوردن! فقط مادرشوهرم ۲۰۰داد! که خب از طرف خودشون بوده!!

حالا ما چقدر کادو بدیم و کی بدیم؟؟!! به من که باشه اصلا دوست ندارم کادو بدم .واسه تولد  خودش ۱۰۰کادو دادیم اونوقت برا من یه بلوز زشت اورد که من اصلا نمیپوشم!!

حالا نطر شما چیه

به حباب نگران لب یک رود قسم ؛ و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ؛غصه هم میگذرد. . .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه سکه و طلا ببری دیونه ای

باید دقیقا مثل خودش باشی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2728

برادرشه توقع داره همون سکه روبده اون شایدهمسرش پول درستوحسابی بهش نمیده ک نمیتونه کادوخوب بده

من ک خواهرشوهرم هیچ کادویی بهم نده باز ی کادوی خوب میدم بهش 

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

ببین شوهرت چی میگه خودش میدونه با خواهرش

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
اگر شوهرت قبول کرد پنجاه بده .اگر قبول نکرد یه دست لباس زشت براش بخرید 

۵۰ که اصلا قبول نمیکنه واسه تولد اون یکی خواهرش من رفتم تازه وسط امتحانات دانشگاهم بود شوهرم ۱۰۰داد گفت کادو بده من گفتم ۵۰بسه با کلی اکراه قبول کرد حالا همون خواهرش واسه من یه شال گرفته نهایت ۳۰ 

به حباب نگران لب یک رود قسم ؛ و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ؛غصه هم میگذرد. . .
2706