2737
2739
ببین شوهرت چی میگه خودش میدونه با خواهرش

به شوهر ساده من باشه میگه گناه دارن !! خانوادش خیلی خسیسن نسبت به ما .تازه بعد عروسی رو شد این اخلاقشون واسه شوهرم 

به حباب نگران لب یک رود قسم ؛ و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ؛غصه هم میگذرد. . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به شوهر ساده من باشه میگه گناه دارن !! خانوادش خیلی خسیسن نسبت به ما .تازه بعد عروسی رو شد این اخلاق ...

بزار خودش تصمیم بگیره

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2728
برادرشه توقع داره همون سکه روبده اون شایدهمسرش پول درستوحسابی بهش نمیده ک نمیتونه کادوخوب بده من ک ...

اخه وقتی کسی هست که میدونم نمیتونه کادومو پس بده چرا طلا بدم 

شوهرش وصعش خوب نیست ولی ماشالا پدر شوهرم کل مخارج طندگیشونو تقبل میکنه حتی هزیته سزارینشو ولی نوبنت من بشه شوهرم باید بده پس بهتره پولامونو واسه خودمون هزینه کنیم 

به حباب نگران لب یک رود قسم ؛ و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ؛غصه هم میگذرد. . .

وااا ۱۰۰ و ۵۰ خیلی کمه زشته 

۴۰۰ بدین یا نهایت نهایتش ۳۰۰

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
2738

من نفهمیدم

بچه خواهرشوهر شما بدنیا اومده اونوقت مادر شما میخواد دعوت کنه خونش بهش کادو بده؟ اصلا جالب نیس به نظرم مادرتون خودشو کوچک میکنه و اینکه کسی که بچه تازه بدنیا اومده داره خونه غریبه واسه مهمونی نمیره که بهش کادو بدن

مادرتون کادو بده به شما ، شما برسونید به خواهرشوهرتون و بگید که کادو مادرتونه 

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
وااا ۱۰۰ و ۵۰ خیلی کمه زشته  ۴۰۰ بدین یا نهایت نهایتش ۳۰۰

اره موافقم ولی همینم بدیم میدونم مثل کادو خونمون به روی خودشون نمیارن که پس بیارن!

بیشتر از ۲۰۰ نده اگر نخواد جبران کنه که هیچی ولی اگر دست و بالش تنگ باشه نتونه کادو زیاد شما و جبران ...

کلا چون شوهرش ضعیفه هیچکس نباید ازشون توقع داشته باشه!! فقط باید بدیم نباید بخوایم ازشون 

شوهرمم خسته شده از این وضع شوهرش

2706