2733
2739
عنوان

بیاید خانوما

85 بازدید | 15 پست

کسایی که تاپیک قبلیم و دیدن متوجه شدن ک برادرم کوچیکتر از منه زور میگه غیرت بیش از حد داره و بابام و این خیلی تعصبی اند

و یه بدی که اخلاق بابام داره بین پسر و دختر فرقه☹هرررکاری که خودش بکنه من و مامانم حق نداریم بکنیم هرکاری داداشم میکنه ما نباید بکنیم 

داداشم تهدید میکنه که آره به بابا میگم عکس میگیرم بدون چادری و این چیزا دوستان گفتن توام تهدید کن ولی بدبختی اینجاست که اون چون پسره اشکال نداره کاری بکنه ولی من بکنم باید محاکمه بشم و پدرم و در بیارن 😭

کسی هس اینجا اینطوری باشه ؟؟.؟ چیکار کنم دخالت نکنن تو عقایدم😭

تاپیک قبل هم بخونین

💜💙
بزار تهدید کنه.تهدیدش به کجا میخواد برسه اخه

پدرم ببینه خیلییی دعوا و برخورد شدید و ی سری حرفا زده که اگر بخواد اینجوری باشه تو خونه من جا نداره...

باورت میشه به تک دخترش اینجوری بگه

💜💙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پدرم ببینه خیلییی دعوا و برخورد شدید و ی سری حرفا زده که اگر بخواد اینجوری باشه تو خونه من جا نداره. ...

این مردام قاط زدن به خدا.بس مادرت هیچی نمیگه این وسط.

منم پدرم قاطیه.هرزچندگاهی میگه جمع کن بزن به چاک از خونه ام.یک بار اون روم بالا اومد گفتم زر مفت نزنید من هرزه نیستم که برم اماا به وقتشم میرم نه همینجوری که بهم انگ بزنن

2728
این مردام قاط زدن به خدا.بس مادرت هیچی نمیگه این وسط. منم پدرم قاطیه.هرزچندگاهی میگه جمع کن بزن به ...

واقعا زور کردن مسائل مذهبی سخته سر هیچکس نیاد که من عقایدم با پدرم خیلی متفاوته و فقط این وسط میسوزم برادرم هم انگار نه انگار خواهرشم این همه زورگویی تهدید تهدید هروز دارم حرص و استرس میکشم  و واقعا حرف هایی میشنوم به جایی رسید که پدرم گفت میکشمت😭😭😭این خیلیییی سخته که تز پشتوانه زندگیت این و بشنوی و واقعا خورد شدم😭

💜💙
واقعا زور کردن مسائل مذهبی سخته سر هیچکس نیاد که من عقایدم با پدرم خیلی متفاوته و فقط این وسط میسوزم ...

ول کن بابا عزیزم.من چی بگم که اصلا معنی پدری و نفهمیدم.باورت نمیشه اگه بگم الان 31 سالمه و یکبار با پدرم صحبت نکردم از بچگی.اتاقامونم جداس.ما بچه ها با مامان و اون تنها میشینه.وقتی میاد خونه باید سکوت باشه.

قبلنا یه سلام میدادیم الان اونم نمیدیم.

نه خرجمون میکنه نه خبر داره کی چیکار میکنه.

انگار ما مستاجریم و اون صابخونه. حرفیم بشه کتک و کتکاریه.

دیروزم با خواهرم بحثم شد و خواهرم مسبب دهوا بود و با صدای بلند گریه میکرد تا اون بشنوه و بندازه گردن من.اونم اومد من و بزنه که مامانم نزاشت.

امروز که اومد خونه دستش خشک شده بود.کار خداس.خدا جای حق نشسته.

توام بسپر. به خدا.

بعدم چادر بپوش و شیک کن.چادری شیکم داریم.

ول کن بابا عزیزم.من چی بگم که اصلا معنی پدری و نفهمیدم.باورت نمیشه اگه بگم الان 31 سالمه و یکبار با ...

شما ازدواج نکردی؟؟؟ الهی تقریبا مثل همیم من فقط آرزو دارم و از خدا میخوام تو زندگی آینده یکی و بده بهم همه چی فراموشم شه😭

💜💙
شما ازدواج نکردی؟؟؟ الهی تقریبا مثل همیم من فقط آرزو دارم و از خدا میخوام تو زندگی آینده یکی و بده ب ...

نه مجردم.

یه مجرد خسته.ته دلم فقط خدارو دارم.الان خیلی وقته دیگه وقتم نمیکنم جز نماز با خدا خلوتیم بکنم

2738
نه مجردم. یه مجرد خسته.ته دلم فقط خدارو دارم.الان خیلی وقته دیگه وقتم نمیکنم جز نماز با خدا خلوتیم ...

ای جانم عزیزم😔😔 خاستگار نداشتی یا خودت نخواستی؟ فکر میکنم با این وضع باباهامون نزارن کسی بیاد اصللاا😓😕

💜💙
شما ازدواج نکردی؟؟؟ الهی تقریبا مثل همیم من فقط آرزو دارم و از خدا میخوام تو زندگی آینده یکی و بده ب ...

انشاالله با یه مرد خوب ازدواج میکنی و جبران میشه عزیزم.

هر چند این پدرا تو وجود ما تنفر نسبت به مردارو کاشتن

ای جانم عزیزم😔😔 خاستگار نداشتی یا خودت نخواستی؟ فکر میکنم با این وضع باباهامون نزارن کسی بیاد اصلل ...

من خودم کارمندم.فوق لیسانسم دارم.

وضع خودم خیلی خوبه.اما محله پایین نشینیم.

هر کی اومده کمتر بوده و به خاطر موقعیتم اومده 

منم نپسندیدم و رد کردم.به تور ماها که ازون خوباش نمیخوره عزیزم.حداقل یکی همسطح خودمم پیدا نشده.

الان کم مونده خونه بخرم.شانس بد گرونم شده.

چه میشه کرد.اگه خوب و طبق میلم بیاد میرم اگه نه که اونم حسرت میشه مثل بقیه آرزوها.

تهش زیر خاکم دیگه.

خدا اون دنیامون و خوب کنه انشاالله.

ادم خوب ازین ادما دختر نمیگیره که میره سراغ خوبتراش

من خودم کارمندم.فوق لیسانسم دارم. وضع خودم خیلی خوبه.اما محله پایین نشینیم. هر کی اومده کمتر بوده ...

الهی☹خیلی خوشحالم که تحصیلات خوبی داری و روی پای خودتی منم همچین آرزویی دارم که بتونم به یه جایی برسم

آره گلم همه ظاهر بین شدن تا خانواده رو میبینن میرن😕 ولی کاش یکی بفهمه که از هر خانواده ای بچه ی شبیه به خودش بیرون نمیاد 

امیدوارم یکی که لایقته و بهترین هارو برات می سازه خدا سر راهت قرار بده و بله عاقبت خوشی برامون بزاره🙂❤

💜💙
الهی☹خیلی خوشحالم که تحصیلات خوبی داری و روی پای خودتی منم همچین آرزویی دارم که بتونم به یه جایی برس ...

ممنون عزیزم

کلی درد کشیدم تا تحصیلاتم تموم شه و بشم کارمند

تا پول کتابامم خودم کار میکردم درمیاوردم.

خوبه که خدا هست و میبینه وگرنه به اینجا نمیرسیدم

فقط کاش خدارو میشد بغل کرد و یه دل سیر گریه کرد

اینقد مغرورم که اصلا تا حالا کسی گریه ام و ندیده اما دلم خونه

2706