2733
2739
عنوان

خانوما بیاید😔

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 35 پست
بهترین راه اینه ک آتو دست داداشت ندی ینی تو ک الان دستت اومده بی جنبه اس و داره سواستفاده می کنه&nb ...

خواسته اون از من چیه بگم بهت آرایش بی آرایش تو خونه چادر گل گلی جلو مهمونا😐

بیرون چااادر همه جوره گیر میدن تفریح و پارک و اینا هم که اصلا خوشش نمیاد موافقت با پدر ینی برآورده شدن زورگویی های داداشم خستم کرده

💜💙
ی بار دوبار چقدر آخه تا کی میخواد ادامه بده

ببین عزیزم اون فکر میکنه تو از بابات میترسی بهش بگو برو بگو وقتی حرف میزنه محلش نده شاید درست شد ولی پسربچه‌های این دورو زمونه خیلی پرروان نمونش داداشه خودم ولی رفتاراش مثله برادره شما دیگه نیست 

مادر دلم برات خیلی تنگ شده «اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا که بهش میگم تو حق دخالت نداری و اینا ولی میگه من داداشتم و داداشا باید غیرت داشته باشن من نمیزا ...

بهش بگو بی عقل، غیرت به این کارا نیست غیرت ینی نزاری کسی اذیتم کنه یا اب تو دلم تکون بخوره.حالا اینا پسفردا زن بگیرن بش نمیگن تو!!!!

اصلا اصلا محلش نده .اگه گفت موهاتو بپوشون یجور رفتار کن انگار اصلا نشنیدی.فقط بار اول بهش بگو یبار بهت میگم فرو کن تو گوشت، به تو ربطی نداره بهتم گوش نمیدم.کاری نکن دوستامو بسیج کنم بیان ابروتو پیش بابا ببرن.

رو بهش نده‌..

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
2728
حالا خوبه ازش بزرگتر هم هستماااا زور میگه عوضش داداش بزرگم کاری نداره میگم اون و ببین چه خوبه میگه ب ...

تو خیلی صبوری من باشم با سیخ هلاکش میکنم.

من حتی به مامان بابامم اجازه نمیدم گیر بیخود بهم بدن.میگم پسفردا جوونیم رف اینا عقده میشن تو دلم شما جواب میدین؟

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
بهش بگو بی عقل، غیرت به این کارا نیست غیرت ینی نزاری کسی اذیتم کنه یا اب تو دلم تکون بخوره.حالا اینا ...

میگفت اره دوستم تعریف میکرد مامانم چادری نیست ولی کاری کردم خواهرم پوشیه میزنه اینم از رو چشم رو هم چشمی دوستاش داره من و نابود میکنه آخه بابام اصلا کاریش نداره بگم چون اعتقاد دارن پسر با دختر فرق داره😭😭😭

💜💙
خواسته اون از من چیه بگم بهت آرایش بی آرایش تو خونه چادر گل گلی جلو مهمونا😐 بیرون چااادر همه جو ...

مادرت نظرشون چیه؟ چند سالته؟

خب تو هم همه ی تغییراتو یهویی با هم نخواه...

از آسون ترینه شروع کن

مثلا با دوستات قرار بذارین کتابخونه یا مهمونی تو خونه یا خرید... قبلش هم اجازه بگیر 

ی مدت ک جا افتاد و عادی شد برو سراغ بعدی

میگفت اره دوستم تعریف میکرد مامانم چادری نیست ولی کاری کردم خواهرم پوشیه میزنه اینم از رو چشم رو هم ...

وای خدا ساکت نمون..بخاطر دلایل مسخره اون جوونیت تباه شه!!!

فقط سه تا کار انجام بده به مرر زمان درست میشه

۱محکم باش

۲ محلش نده

۳ ضعف نده دستش

2738
مادرت نظرشون چیه؟ چند سالته؟ خب تو هم همه ی تغییراتو یهویی با هم نخواه... از آسون ترینه شروع کن م ...

شونزده سالمه مامانمم مثل بابام ولی کمتر ینی یه وقتایی اجازه دارم بی چادر باشم بدبختی اینه اصلا اجازه تنهایی بیرون رفتن ندارم که قرار بزارم

💜💙
وای خدا ساکت نمون..بخاطر دلایل مسخره اون جوونیت تباه شه!!! فقط سه تا کار انجام بده به مرر زمان درست ...

همون دیگه انقدر باهاش مهربون بودم و هی التماس کردم ضعف دیده خداکمکم کنه برام دعا کن😭😭

مرسی ک اومدی❤

💜💙
چقدر اینجوری خانواده بده😭😭

اوهوم من واقعاعاشق چادربودم خیلی زیاد بااین که رعایت میکردم بازبابام عی تذکرمیداد الان ازش حالم به هم میخوره به زور میپوشمش.مامانم میگه بابات منظوری نداره حساس نباش .

شونزده سالمه مامانمم مثل بابام ولی کمتر ینی یه وقتایی اجازه دارم بی چادر باشم بدبختی اینه اصلا اجازه ...

سنت خیلی کمه هنوز

نگران نباش عزیزم

درست می شه ب مرور زمان

فقط سعی کن آتو ندی دستشون 

مثلا اگه ی کار یواشکی نامتعارفت لو بره تا مدت ها می کوبن تو سرت ک تو فلانی و بهمانی و ولت کنیم ال می شی بل می شی

خوب و صادق و مودب باش

بعد ب پشتوانه ی همین رفتار خوبت آرام آرام حقوق مشروعت رو طلب کن

مثلا اگه تنهایی نمی ری بیرون با دخترخالت یا دختری ک پدر و مادرت اجازه می دن برو بیرون

یا مثلا ب پدرت پیش نهاد کن ی روز دوتایی با هم برید بیرون بستنی بگیره برات

باهاش صمیمی شو درد و دل کن 

سعی کن احساسیش کنی و دوست شی از خوبی هات بگی 

بعد ی هفته بعد مثلا بهش بگی می شه فردا با دوستت (ک اونم می شناسه و قبولش داره) برید همون بستنی فروشی ای ک اون روز دوتایی رفتید؟

صبور باش، آرام باش، درست می شه همه چی عاقلانه