2737
2739
عنوان

خانوما بیاید😔

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 35 پست
با درس مشکل نداره میگه اوکی ولی میدونم اون روزا همش گیر میده اینجوری برو اونجوری نرو ولییی من اخلاق ...

عزیزم به خاطر فرار از شرایط با یه ادمی ازدواج نکنی که بعد بگی کاش صدتا برادر مثل برادرم داشتم اما با این ادم ازدواج نمیکردم. سعی کن عاقلانه تصمیم بگیری. نگران هم نباش میگذره این روزا درست میشه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم به خاطر فرار از شرایط با یه ادمی ازدواج نکنی که بعد بگی کاش صدتا برادر مثل برادرم داشتم اما با ...

سردرگمی بده واقعا😔برم نرم بمونم چطوررفتار کنم چجوری دخالت تو کارم و کم کنم هووف سخته 

مرسی از لطفت ک اومدی💓

💜💙
اوهوم من واقعاعاشق چادربودم خیلی زیاد بااین که رعایت میکردم بازبابام عی تذکرمیداد الان ازش حالم به ه ...

واقعا این زور کردن ها آدم و متنفر میکنه کاش ی کم متوجه بشن که حجاب چادر نیس 

💜💙
2728
واقعا این زور کردن ها آدم و متنفر میکنه کاش ی کم متوجه بشن که حجاب چادر نیس 

اره اجبار ادمو اذیت میکنه.میگم ک من واقعا دوستش داشتم جادرو هنوزم ته دلم دوسش دارم ولی یه جورایی اصراردارم نپوشم ک ثابت کنم نبایدمجبورم کنن

اره اجبار ادمو اذیت میکنه.میگم ک من واقعا دوستش داشتم جادرو هنوزم ته دلم دوسش دارم ولی یه جورایی اصر ...

دقیقااا ترش از اینکه بخوان تو مسائل دیگه هم زور باشه آدم مجاب میشه که سرش نکنه تا بفهمن حرف حرف خودمه و میل خودم رفتار میکنم 

💜💙