2726
عنوان

خانوما بیاید😔

284 بازدید | 35 پست

سلام من ی برادر کوچیکتر  تر از خودم و ی دونه بزرگ تر از خودم دارم

این کوچیک خیلییی تعصبیه ینی پدر من و دراورده

هرجاااا ک میخوایم بریم گیر میده چادرت کو چرا سر نکردی چرا آرایش کردی چرا فلان کردی همش گیر گیر گیر حتی میره بعضی وقتا بر ضد من به مامانم  حرف میزنه که آره اینجوری کرده بیا دعوتش کن و این چیزا پدر من خیلی تعصبیه برای همون جلو اون چادر در نمیزارم ولی این داداشم وقتی بابام نیس چادر ندارم هی تهدید هی تهدید که آره الان عکس میگیرم به بابا نشونت میدم و اینا ینی دیگه از چادر متنفر شدم بخدا که انقدر بهم زور کردن 

یا مثلا من میخوام با روستای مجازی خودم و داداشم ک دخترن بریم بیرون میدونه من دلم میخواد برم و بابام نمیزاره ی دونمون خونه بمونه باید باهم باشیم اذیت میکنه میگه نمیام درس دارم و این چیزا انقدر باید التماسش کنم آخرش هم هی دعوا و این چیزا حالا بابام گفته این نیاد خودم میبرمت اینم گف اگر به بابا بگم اینجا ک میرید پیست چقدر پسر داره میزاره حتما بری😏 اینجوری اذیت میکنه چون دو سه باری اونجا پسر افتاده دنبالمان خدا نکنه که بره به بابام بگه واقعا دیگه خیلیییی اذیت میشم روانی شدم از دستش نمیدونم باید چیکار کنم اسم میزاره رو خودش میگه من غیرتییی ام😎

و به خودش افتخار میکنه😐

کمک کنین لطفا😔

💜💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا از همون یاد گرفته و شده وسیله تهدید میگه آره تو بزار بری دانشگاه عین سااایه میوفتم دنبالت  ...

مگه بابات میزاره بری دانشگاه؟دانشگاه پره پسره ها😐بعید میدونم بزاره بری با این چیزایی که تعریف کردی.

2728
مگه بابات میزاره بری دانشگاه؟دانشگاه پره پسره ها😐بعید میدونم بزاره بری با این چیزایی که تعریف کردی.

با درس مشکل نداره میگه اوکی ولی میدونم اون روزا همش گیر میده اینجوری برو اونجوری نرو

ولییی من اخلاق و عقایدم کاملا با این ها متفاوته و این زور گفتن ها آزارم میده همش میگم زود ازدواج کنم برم ولی باز دلم برای جوونیم میسوزه ینی دیوونه شدم😔

💜💙

وای تروخدا بزن تو دهنش 

به اون چه اخه مگه تو خودت بی عقلی بچه ایی دورازجون؟؟

این دیده تو میترسی ازت نقطه ضعف گیراورده.

جدی و محکم جلوش وایستا بهش بگو به تو ربطی نداره توکاری که بهت مرربوط نیست دخالت نکن..بگو طرز پوشش من بتو ربطی نداره.

اگه گفت عکس میگیرم ضعف نشون نده،،بگو بگیر..اصلا جلوش کوتاه نیا این پررو شده.محکم و قوی باش دختر

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
عقدایدو هیچ وقت هیچ وقت نمیتونین تغیر بدی...

همون دیگه من نمیتونم با اونا خودم و وفق بدم و فقط از سر احترام هرچی میگن میگم چشم ولی زوووره واقعا نابود میشم

💜💙
همون دیگه من نمیتونم با اونا خودم و وفق بدم و فقط از سر احترام هرچی میگن میگم چشم ولی زوووره واقعا ن ...

زیادی کوتاه اومدن خوب نیست بیشتر وقتا نتیجه عکس میده

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿  
وای تروخدا بزن تو دهنش  به اون چه اخه مگه تو خودت بی عقلی بچه ایی دورازجون؟؟ این دیده تو میتر ...

بخدا که بهش میگم تو حق دخالت نداری و اینا ولی میگه من داداشتم و داداشا باید غیرت داشته باشن من نمیزارم خواهرم اینجوری باشه بهش میگم مگههه من به مدل موی تو گیر میدم آخه 

بخاطر اینکه اذیتم نکنه بهش هیچی نمیگم با روستای من تو تلگرامش چت میکنه با دخترا چت میکنه ولی امان از من یه چیزی ببینه واقعا میدونم پرو شده میخوام جلوش وایسم ولی نمیدونم چجوری

💜💙
وای تروخدا بزن تو دهنش  به اون چه اخه مگه تو خودت بی عقلی بچه ایی دورازجون؟؟ این دیده تو میتر ...

حالا خوبه ازش بزرگتر هم هستماااا زور میگه عوضش داداش بزرگم کاری نداره میگم اون و ببین چه خوبه میگه بمن چه اون غیرت نداره من دارم

💜💙

بهترین راه اینه ک آتو دست داداشت ندی

ینی تو ک الان دستت اومده بی جنبه اس و داره سواستفاده می کنه 

ی مدت طبق هنجارهای پدرت رفتار کنی ک بهانه ای برای تهدیدت نداشته باشه، همین

ب موازات این کار هم بیش تر ب پدرت نزدیک شو و سعی کن اعتماد سازی کنی ک مجبور نباشی ب کوچک تر از خودت باج بدی

2706