2737
2739
عنوان

یه سوال !

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 20 پست
من گفتم خانم های متاهل بیاین و حرف بد نزدم تو سوالم و خیلی مودبانه پرسیدم ، بعدش قبلا دیدم پست هایی ...

عزیز من نمیدونم توی تاپیکتون چی شده ،امشب کلا بترکون بود بیشتر تاپیکا الکی ترکیدن

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
عزیز من نمیدونم توی تاپیکتون چی شده ،امشب کلا بترکون بود بیشتر تاپیکا الکی ترکیدن

من تو تاپیکم گفتم خانم های متاهل بیان 

و صادقانه گفتم پسرم ، در حالی که میتونستم نقش دختر دربیارم 

و سوالم ، درمورد یه موضوعی که مدت ها ذهنمو درگیر کرده بود ( که طول آلت تناسلی نرمال چطور) اونم مودبانه پرسیدم ، و گفتم فرض کنید داداشتونه ،ده نفر اومدن انواه اقسام توهین که بی غیرت ، فلان اینا و تهمت زدن که هدف داری ازین کارو فلان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاقعا ممنونم که جواب دادید ، ولی من هر سایتی رفتم ، میگن  اینا همش تبلیغات ماهواره هست و اثری ن ...

متوجهم.... نه بی غیرت رو ب شما نگفتن.

ب خانمایی گفتن ک در بحث شما شرکت کردن.... بنظرشون اون زنها نباید میامدن و شوخی میکردن و اینا

باشما نبودن. بنظرم ورزشهایی هم داره اون قضیه

و درکل پیگیر شید احتمال داره راهی باشه....البته خدانکرده حواستون باشه ب گناه نیفتید در این مسیر...

بیشتر پزشکی/ طب فیزیکی و مربی خوب و دکتر غدد ممکن شاید بتونن کمک کنن 

یاحق

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
متوجهم.... نه بی غیرت رو ب شما نگفتن. ب خانمایی گفتن ک در بحث شما شرکت کردن.... بنظرشون اون زنها نب ...

من نمیدونم این سایت هارو که نگاه میکنم ، که اندازه استاندارد میدن ، مشکلی نداره 

ولی از هر پسری میپرسم یه عددی میگه ، فک میکردم دروغ میگن ، ولی طبق پاسخ هایی که امشب اینا دادن انگار واقعیت همینه ، چون یه تاپیک از همین نی نی سایت دیدم که یه دکتره پاسخ داده بود ، اندازه طبیعی اش اونقدره 

ولی مث این که چیز دیگست

2728
من تو تاپیکم گفتم خانم های متاهل بیان  و صادقانه گفتم پسرم ، در حالی که میتونستم نقش دختر دربی ...

قبل از شما یه آقا اومد با عکسایی که گذاشته بود کله سایت رو ریخت بهم ، سوال شما هم حتی اگر خانوم بودید جواب نمیدادن و گزارش میزدن براتون

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
قبل از شما یه آقا اومد با عکسایی که گذاشته بود کله سایت رو ریخت بهم ، سوال شما هم حتی اگر خانوم بودی ...

نمیدونستم اینا قدغن عه ، ولی سرچ کنید ، اولین سوتیون بعد عقد نی نی سایت ، اون جا پیام هارو ببینید ، چیا گفتن 

من صرفا یه مشکل بود که پرسیدم ، برای تفریح که نگفتم