2737
2734
عنوان

یه سوال !

475 بازدید | 20 پست

کسی حق نداره تو این سایت عضو شه؟ فقط کاربرهای قدیمی درستن؟

من مدت هاست مطالبش می خونم و آنروز تصمیم گرفتم عضو شم 

چند نفر اومدن میان میگم اسی راستشو بگو 

خودتی و این حرفا 

چجوری باید ثابت کنم خودم هستم ؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فرزندم

تاپیک جنسی نزن

اینجا جاش نیس

هر چه در فهمِ تو آید ، آن بُوَد  مفهومِ تو....      وزن اولیه : ۶۵  وزن کنونی:۵۸/۱۵۰  وزن ایده آل:۵۶   ترتیب کاهش وزن هفته اول ۶۴ هفته دوم ۶۳ هفته سوم ۶۲ هفته چهارم ۶۱ هفته پنجم ۶۰ هفته ششم ۵۹/۵ هفته هفتم ۵۹ هفته هشتم ۵۸/۱۵۰ ده روز بعد ۵۷/۵۵۰ هفته دهم  ۵۶/۳۵۰ هفته یازدهم بعد از سفر۵۵/۹۵۰ هفته دوازدهم ۵۵/۵۰۰ 
2738

متاسفم...

متوجه میشم چی میگید.

بنظرم باز دکترها بهترن. بخصوص سکولوژیست

چندسال دیگه بزرگتر شید برید مراکز مربوط ب زوج درمانی و مسایل مربوطه ....

کمک میکنن.

روشهایی هم ممکنه برای رسیدن شما ب مطلبوتون پیشنهاد بدن

شنیدم روغن خراطین هم موثره ....احتمالا

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
متاسفم... متوجه میشم چی میگید. بنظرم باز دکترها بهترن. بخصوص سکولوژیست چندسال دیگه بزرگتر شید بری ...

پاقعا ممنونم که جواب دادید ، ولی من هر سایتی رفتم ، میگن  اینا همش تبلیغات ماهواره هست و اثری نداره 

من تو اون تاپیک دیگ نمی تونستم جواب بدم ، ولی اون کسی که تهمت میزنه میگه هدفی داشته ، من نوشتم خانم های متاهل بیاید و هیچ حرف بی ادبی نزدم و محترمانه پرسیدم ، چه هدفی میتونم داشتع باشم؟ انواع اقسام توهین رو بهم کردن ، مگه چی گفتم بهشون که میگن بی غیرت

مسئول اینجا که نی نی یار ها هستن سوالای جن*سی، سیاسی، قومیتی و.... رو گفتن نباید انجام بدید و.چون صحبتی نمیشه و نباید توی سایت انجام بشه برات گزارش میزنن و میترکوننت

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
مسئول اینجا که نی نی یار ها هستن سوالای جن*سی، سیاسی، قومیتی و.... رو گفتن نباید انجام بدید و.چون صح ...

من گفتم خانم های متاهل بیاین و حرف بد نزدم تو سوالم و خیلی مودبانه پرسیدم ، بعدش قبلا دیدم پست هایی به مراتب خیلی بدتر تو گوگول ازین سایت بوده 

مثل اولین سوتی اتون بعد ازدواج ، که 72 صفحه بود و هر حرفی توش بود

ولی من بع کسی توهین نکردم ، اومدن انواع اقسام توهین ها رو بهم کردن 

شما خانم ها که میگید برابری برابری ،بعد تو این زمینه ها مثل هزار سال پیش باید رفتار کنید؟ مگه من چی گفتم؟

2706