2737
2739
مال کی بود😂

مال شوهر خیانتکارم 😄با اینکارم زندگیمونو نجات دادم 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من بزرگترین خلافم اینه که نصف تنقلاتی که میخریمو تو کمدم قایم میکنم بعدا یواشکی میخورمشون

قشنگ متوجه شدید بچه مثبتم یا بیشتر توضیح بدم😁😁

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
مال شوهر خیانتکارم 😄با اینکارم زندگیمونو نجات دادم 

😂😂😂ایول دمت گرم

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010

چهارم ابتدایی بودم اون غلط گیر ها تازه مد شده بود منم نداشتم زنگ تفریح رفتم از کیف یکی از هم مدرسه ای ها برداشتم که استفاده کنم بعدا فهمیدم نه لو میرم بردم ی جای مدرسه قایم کردم😓تا ی مدت خیلی عذاب وجدان داشتم که دیگه مجبور شدم به مامانم بگم گفتم طرفو نمیشناسم اونم ۸۰۰تومن داد گفت ببز بنداز صندوق صدقه و توبه کن🙈هنوزم یاد اون عذاب وجدانام میفتم سخته با اینکه ۱۴سال میگذره

معلم ریاضی ام سوالی داشتین برای بچه هاتون بپرسین🌺
2738
😂😂😂ایول دمت گرم

نمیپرسی مبلغشو😂😂😂😂😂۳۰۰ میلیون تومن 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
نمیپرسی مبلغشو😂😂😂😂😂۳۰۰ میلیون تومن 

😂کی بود

وای نفهمید؟ عجب شجاعی😂شجاعتت دوس دارم

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010
2706