2752
2734
چهارم ابتدایی بودم اون غلط گیر ها تازه مد شده بود منم نداشتم زنگ تفریح رفتم از کیف یکی از هم مدرسه ا ...

واااای خدا یاد خودم افتادم....

یادم نیست چندم ابتدایی بودم ولی هنوز ۹سالم نشده بود به شاگردای  کلاس دفتر فانتزی های خوشگل بود از اونا  جایزه داد معلم سرکلاس ...

منم معدلم خوووب بود ولی شاگرد نبودم ..

فقط یادمه به شدت حسودیم شد و دلم میخاست مامانم رو خوشحالکنم و  جلوی فامیل تعریفم کنه  ، هنوزم یادم میاد عذاب وجدان میگیرم رفتم زنگ تفریح دفتر رو از کیف شاگرد کلاس برداشتم عصر با خوشحالیه تمام بردم خونه گفتم معلممون چون معدلم خوب شده به منم جایزه دادش...

مامانم خیلی خوشحال بود بابامم همینطور !

ولی خیلی حس بدی بود هیچوقت خودمو نمیبخشم !

درس عبرتی شد برام تا برای بچه ی خودم جوری تربیتش نکنم و مقایسش نکنم تا دست به هرکاری بزنه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واااای خدا یاد خودم افتادم.... یادم نیست چندم ابتدایی بودم ولی هنوز ۹سالم نشده بود به شاگردای &n ...

منم هنوزم یجوریم و یادش میافتم با اینکه کلی خلاف ریز و درشت تو دوران جوونی داشتم و دارم ولی یهو یاد اون افتادم

معلم ریاضی ام سوالی داشتین برای بچه هاتون بپرسین🌺

تو یه دوره همزمان سه تا دوس پسر فابریک داشتم

یعنی اونا فکر میکردن فابریکن 😬😁

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
2731
تو بچگی از ی مغازه ای همیشه خوراکی میدزدیدم وااای ینی هنوز عذاب وجدان دارم باید ببرم ی پولی بندازم ...

منم چنبار شکلات برداشته بودم بعد یکی دو سال طرف فوت کرد داشتم از عذاب وجدان میترکیدم

منم هنوزم یجوریم و یادش میافتم با اینکه کلی خلاف ریز و درشت تو دوران جوونی داشتم و دارم ولی یهو یاد ...

منم همینطور ..

همش پیش خودم میگفتم حق اون بود و من خوشحالیه اون دختر رو ازش گرفتم ...

نادم و پشیمانم

منم چنبار شکلات برداشته بودم بعد یکی دو سال طرف فوت کرد داشتم از عذاب وجدان میترکیدم

😭😭😭😭اره واقعا یادم میوفته از دست خودم کفری میشم .نمیدونم چیکار کنم جبران شه

ای شیطون  . چندتاش رو نام ببر خب

شما هر چي كه دوست داري تصور كن 😂😂😂من كردم 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
واقعا؟؟؟؟ نمیدونستم . حتمااین کار رو میکنم

آره عزیزم ی ثوابی باید به طرف برسونی به عنوان حق الناس که اون دنیا بهش برسه یا معنوی مثلا قران بخونی یاهم مادی

مدرسه رو پيچونديم رفتيم رستوران غذا ك خورديم دو تا از بچه ها گفتن كيف هاشون رو نيوردن😐دست ازپا دراز تر برگشتيم مدرسه😐انقد همه نگرانمون شده بودن😐مدرسه غ انتفاعيه كوچيكي بود...