2737
2734
عنوان

باز شدن دهانه رحم بیاین کمکم کنید

1001 بازدید | 15 پست

سلام دوستان هفته 36 هستم دو روز پیش لکه خون دیدم چون شهرستان بودم رفتم بیمارستان بعد از معاینه گفت دهانه رحمت یه کم باز شده با توجه من سزارینی هستم چکار کنم تا هفته آینده هم به دکترم دسترسی ندارم البته الان لکه بینی قطع شده میترسم دهانه رحمم بیشتر باز بشه آیا باز شدنش با درد هست که متوجه میشم یا نه ؟ تو رو خدا کمک کنید 

دست دلم را به کسی سپرده ام که می دانم راه را بهتر از هر کسی می داند. خدایا تنهایم نگذار.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دلیل خاصی هست که باید سزارین بشی ؟ چند سانت باز شده؟؟

بچه  دومم هست اول رو سزارین بودم، گفت خیلی کم سانتش نگفت 

دست دلم را به کسی سپرده ام که می دانم راه را بهتر از هر کسی می داند. خدایا تنهایم نگذار.
بچه  دومم هست اول رو سزارین بودم، گفت خیلی کم سانتش نگفت

حتما یه سانت باز شده ، بله درد داره استراحت کن و پله نرو ، شاید فعالیتت زیاد بود

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  

اره عزیزم با درده البته بعضیا درد ندارن 

من خودم برا به سانت اینقد درد داشتم پاهامو چنگ میزدم که رد شون کبود بود

تنهایی فقط صدسال  اولش سخته 🔴بابااااا من کاربر جدید نییییستم 😣 به دلیل مساعل امنیتی😎 قطع دسترسی شدن
2740
من 35 هفته بودم ک باز شد یک سانت یه قرص ایزوپرین داد گفت استراحا مطلق تا نارس ب دنیا نیاد الان 10 ...

ایزوپرین رو روز یک بار میخوردین؟؟

نه هر 12 ساعت یک دونه الانم دارم میخورم هنوز

خوب شما هر دفعه دهانه رحمت رو چک میکنه، از کجا می فهمی که بیشتر باز نشده؟؟

2706