2737
2739
عنوان

عوارض روحی بعد سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 3975 بازدید | 38 پست
منم ده یازده ماه از سقطم گذشته بود و دیدم باردار نمیشم رفتم طب سنتی.. یک ماه بعدشم فهمیدم باردارم..م ...

خدا رو شکر عزیزم منم میرم  اگه نشد

خدایا حال دلمو خودت خوب کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خیلی امیدوارم کردی بخدا از ته قلبم ازت ممنونم خواهری 

فدات عزیز، چقدر خوب.

امتحان سختیه ولی خدا از شاگرد زرنگاش امتحان سخت هم میگیره. 

ان‌شاءالله به لطف خدا بزودی یه نی‌نی ناز توی بغلت.

2742
لوله بازکن اسید فاضلاب همون شبش درد سقط شروع شد روز بعدش دوباره ریختن و سقط شد

متوجه نشدم عزیزم.یعنی موقع نطافت نی نی سقط شد؟

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده

منم سقط کردم سه روز پیش مردم از درد.مال من خارج رحمی بود البته.خیلی گریه میکردم دیشب گفتم خداروشکر سقط شد.خودبخود سقط،شد بدون دارو و کورتاژ 

2740
متوجه نشدم عزیزم.یعنی موقع نطافت نی نی سقط شد؟

نه گلم من خونواده شوهرم زندگی میکنم خونشون قدیمیه فاضلابش میگیره اسید ریختن و من وقتی اومدم خونه از بوی بد فاضلاب و اسیدش افتادم به سرفه عطر زدم ولی بوش نرفت خوابیدم و بیدار شدم از درد روز دومش دوباره ریختن شبش سقط کردم 

منم سقط کردم سه روز پیش مردم از درد.مال من خارج رحمی بود البته.خیلی گریه میکردم دیشب گفتم خداروشکر س ...

ان شاءالله یه بچه ناز بهت ببخشه من سالم سالم بود تکوناشو حس میکردم آخرین روز ولی وقتی افتاد مرده بود 

نه گلم من خونواده شوهرم زندگی میکنم خونشون قدیمیه فاضلابش میگیره اسید ریختن و من وقتی اومدم خونه از ...

عمدی بوده کارشون؟برات دعا میکنم هدا بهت یه نی نی شیطون و سالم بده زودتر دامنت سبز بشه

ان شاءالله یه بچه ناز بهت ببخشه من سالم سالم بود تکوناشو حس میکردم آخرین روز ولی وقتی افتاد مرده بود ...

من نامزد بودم باردار شدم.بعدش فهمیدم زن داره .دروغ گفته بود .خوشحال شدم که سقط شد.البته من ایران زندگی نمیکنم بسیار عادیه اینجا این مسائل

عمدی بوده کارشون؟برات دعا میکنم هدا بهت یه نی نی شیطون و سالم بده زودتر دامنت سبز بشه

نه عمدی نبود ولی نفهمن که اینکارو کردن نمیگن بارداره نمیشه بو کنه نی نی افتاد تو خونه ولی جفتم مونده بود بستریم کردن و بزور درش اوردن بدون کورتاژ 

ممنونم عزیز دلم خدا از دهنت بشنوه گلم ان شاءالله بحق این روزا هر چی از خدا بخوای بهت بده

نه عمدی نبود ولی نفهمن که اینکارو کردن نمیگن بارداره نمیشه بو کنه نی نی افتاد تو خونه ولی جفتم مونده ...

الهی زودتر دامنت سبز بشه.خدا خیلی مهربونه 

2706