2737
2739
عنوان

سزارین یا طبیعی؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 53 پست
اینطوری که خیلی خوبه

اره میگم که من زایمان طبیعی کردم اندازه یه دندون درد ساده درد کشیدم من قبلش تو بارداری دندون درد شدید داشتم اون دندون درد از درد زایمان برام بدتر بود ولی درد زایمانم خیلی کم بود تا هفت سانت دهانه رحمم باز بود و درد قابل تحمل بود به بعدشم که بی حس شدم درد متوجت نشدم بعدم برش پرینه نخوردم و بخیه بیرونی نداشتم در کل خیلی خوب بود زایمانم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر عزیز نگران نباش چه طبیعی چه سزارین بستگی به بدن و تحمل هرکس داره همه مثل هم نمیشن یکی طبیعی میاره دیرتر از یه سزارینی سرپا میشه که خودم بشخصه دیدم .یکی طبیعی راحتتره واسش یکیم سزارین سخت میشه براش 

کلا بستگی به بدن داره همه مثل هم نمیشن عزیزم

انشالله چه طبیعی چه سزارین زایمان راحتی داشته باشی  و نی نیتو سلامت بغل میگیری نگران نباش 

نیم جان بستاند و صد جان دهد، آنکه در وهمت نیاید،آن دهد  
2728
استارتر عزیز نگران نباش چه طبیعی چه سزارین بستگی به بدن و تحمل هرکس داره همه مثل هم نمیشن یکی طبیعی ...

مرسی عزیزدلم.لعنتی شب وروز برام نزاشته یه روزمیگم سز میکنم یه روز میگمـ طبیعی

❤اللهم صل علی محمد وال محمد❤اللهم عجل لولیک الفرج❤
من بیمارستان دولتی بودم و دفترچه تامین اجتماعی دلشتم کل هزینه بیمارستانم هشت هزارتومن شد و امپولم را ...

کی زایمان کردی

❤اللهم صل علی محمد وال محمد❤اللهم عجل لولیک الفرج❤
2738