2733
2734
عنوان

سزارین یا طبیعی؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مامانم سز شده نتونستم طبیعی زایمان کنه همیشه ی کمر درد داره ولی ما فکر نمیکردیم برای سز بود ولی ...

اره منم شنیدم با سز کمر درد میاری

❤اللهم صل علی محمد وال محمد❤اللهم عجل لولیک الفرج❤
بیحس میشه پس چطور زور میزنن؟

هزیزم چه ربطی به حسی داره شما باید زور بزنی ولی زوری رو که به بدنت وازد میکنی خودت متوجه نمیشی همون ادای زور زدن رو در بیاری ولی شما هیچ حسی نداری ک داری زور میزنی نمیدونم متوجه حرفم شدین یانه

2731
هزیزم چه ربطی به حسی داره شما باید زور بزنی ولی زوری رو که به بدنت وازد میکنی خودت متوجه نمیشی ...

چون منم برای سزارین بیحس شدم حس میکردم نیم تنه پایین ندارم شاید بیحسیشون باهم فرق داره 

نیم جان بستاند و صد جان دهد، آنکه در وهمت نیاید،آن دهد  
اره خیلی خوبه بی حسی تو نخاع نمیزنن ی لایه قبلش‌.میزنن که میتونی تکون بخوری راه بری و هرکاری بکنی ول ...

هزینش چقدره

2740
اره خیلی خوبه بی حسی تو نخاع نمیزنن ی لایه قبلش‌.میزنن که میتونی تکون بخوری راه بری و هرکاری بکنی ول ...

بعدش،درد هم داری یا نه

[QUOTE=85757199]والا من چیزای مختلفی شنیدم از ۴ تومن تا بیست تومن ولی بیشترین قیمت رنج ۶ بود از بیمارستان نپرسبوم ی ...[اوووه شش میلیون😳😳

به من ساعت یک و نیم طهرزدن امپولو و ساعت سه و نیم زایمان کردم در عرض دو ساعت نه دیگه بعدش درد نداشتم ...

هزینه امپول چقد شد