2737
2739
عنوان

سزارین یا طبیعی؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره دوبار .دومی یکم سخت تر بود ولی راضی بودم زود سرپا شدم ده بار حاضرم سزارین کنم ولی طبیعی هرگز

بعد سز تا چندروز درد خیلی زیاد داری

❤اللهم صل علی محمد وال محمد❤اللهم عجل لولیک الفرج❤
اره دوبار .دومی یکم سخت تر بود ولی راضی بودم زود سرپا شدم ده بار حاضرم سزارین کنم ولی طبیعی هرگز

البته سر هردو سزارین قبل از عمل درد طبیعی داشتم وحشتناک بود بخاطر همین میترسم

نیم جان بستاند و صد جان دهد، آنکه در وهمت نیاید،آن دهد  

طبیعی( طبیعیه )عوارض نداره یا کمتره سزارین عوارض و کلی خون بیشتر از دست میدی ملی بخیه داره و..

حجاب مانند اولین خاكریز جبهه است كه دشمن برای تصرف سرزمینی حتماً ‌باید اول آن را بگیرد (شهید مطهری)
2740
بعد سز تا چندروز درد خیلی زیاد داری

اصلا درد زیاد نداشتم فقط موقع اولین راه رفتن بعد عمل .بعد از چندساعت که راه بری دردش بهتر و بهتر میشه 

نیم جان بستاند و صد جان دهد، آنکه در وهمت نیاید،آن دهد  
اسپاینال یه امپول میزنن تو کنر و دردات صفر میشه کلا از کمر به پایین بی حس میشی و هیچ دردی رو حس نمیک ...

بعد نی نی راحت به دنیا اومد؟؟‌بعدش درد داشتی

❤اللهم صل علی محمد وال محمد❤اللهم عجل لولیک الفرج❤
بعد نی نی راحت به دنیا اومد؟؟‌بعدش درد داشتی

به من ساعت یک و نیم طهرزدن امپولو و ساعت سه و نیم زایمان کردم در عرض دو ساعت نه دیگه بعدش درد نداشتم چه دردی داشته باشم بخیه ها بود ک درد نبود سوزش بود تازه من برش پرینه هم نخوردم در کل تو زایمان شانس داشتم 

چرا 

من مامانم سز شده نتونستم طبیعی زایمان کنه همیشه ی کمر درد داره

ولی ما فکر نمیکردیم برای سز بود ولی خالم بچه اول و دومش طبیعی بود بچه سومش سز شد از بعد زایمان کمردرد داره

فهمیدیم بخاطر امپول سری هست که میزنن