2733
2739
عنوان

از خونه زدم بیرون

273 بازدید | 16 پست

شما جای من باشین چی میکنین

داشتم به پسرم دارو میدادم یهویی از دهنش ریخت بیرون دیشبم تا صبح نخوابیدم همش بالاسرش بودم اونوقت ازدهنش که داد بیرون با حالت معمولی گفتم  سینا اینقدر ازین کار بدم میاد که اخه این چه کاریه نع داد زدم نه هیجی بخدا شوهرم هی تیکه انداخت این هم کتاب خوندی بلد نیستی غر میزنی همش منم گفتم غر نمیزنم دارم باهاش حرف میزنم گف غر نزن گفتم اصا میخوام غر بزنم به بچه اونوقت خودش یه بعد از ظهر یساعت نخوابه حق ندازی نزدیکش شی.....اونوقت داد زد غلط کردی غر بزنی قاااطی کردم پسرم کلی ترسید و ادامه ماجزا و کلی توهین.....

خدایا مراقب زندگیم باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
اخه من مانان بدی نیستن امروز م واقعا از خستگی اینجوری شدم...نذاشت بچمو بیارم با خودم

معلومه که مامان بدی نیستی بیخیال عزیزم همه ی مردا واسه ی خودشون علامه ی دهرن اما پاش بیفته پنج دقیقه نمیتونن جای ما زنا باشن

خدایا شکرت 
اومدم اون یکی خونمون خواستم بیارمش نذاشت یه حرفایی زد که اگه میموندم شرایط بدتر میشد

آها پس خوبه

کمی بذار زمان بگذره آروم که شدی با چندتا خرید جزئی برای خونه برگرد که فکر کنه بازار در حال خرید بودی

2706