2752
2739
عنوان

ساندویچ ساز به درد میخوره؟

798 بازدید | 19 پست

سلام دوستان شما ساندویچ ساز گرفتید؟ خیلی ازش استفاده میکنید؟

من درمورد خریدن ساندویچ ساز و ماشین ظرفشویی و اتوپرس مردد هستم

چرخ خیاطی هم به نظرم بگیرم کاربرد نداره ولی اینو نمیشه نگرفت

لطفا از این ۴تا وسایل برقی که گفتم یه مارک خوب با قیمت مناسب بهم معرفی کنید🌹🌹🌹😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طرفشویی رو شک نکن و بگیر

ساندویچ ساز و من سالی شیش هفت بار شاااااید استفاده کنم

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
2731

اتو پرس اگه لباسات اداری ان و رسمی کاربرد داره بقیم کاربرد دارن حتما

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

خونه ما ساندویچ ساز زیاد استفاده میشه!اتو پرس و چرخ خیاطی هم که تا حالا از نزدیک ندیدم بستگی داره اهل دوخت و دوز باشی یا نه!ساندویچ ساز اگه میگیری یکم بیشتر هزینه کن ازینایی بخر که صفحه گریل داره!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2740

ظرفشویی از نون شب واجب تره. بقیه همش به سبک زندگی بستگی داره و واجب نیست.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»

ماشین ظزف شویی با چرخ خیاطی دارم ...اونا دیگه رو ندارم تو این ۵ سالم نیازم نبوده

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
چند نفره بگیرم زیاد مهمون نداریم ۸ نفره کوچیک میشه یا بدرد میخوره؟

نه اگه گرفتی ۱۲ نفره بگیر . مخصوصا وقتی بچه کوچیک داشته باشی عصای دستت میشه . 

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
چند نفره بگیرم زیاد مهمون نداریم ۸ نفره کوچیک میشه یا بدرد میخوره؟

من ۸ نفره الگانس دارم سه نفریم زباد اهل نهمون نیستم...سالی دو سه تا مهمونی زیر ۱۵ تفر دارم جواب گو واسم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.