2733
2739

سلام دوستان.بعد از یازده هفته ویار شدید و تهوع و کلی شادی از اینکه دارم مامان میشم دیروز برای سلامت جنین و غربالگری رفتم که گفتن رشدش تو هفته ی هفت متوقف شده .الان گفتن یک هفته دیگه بیا بیمارستان برا کورتاژ.ولی الان دیدم که به لک بینی افتادم تروخدا اگه تجربه دارید بگید اگه خودش دفع بشه مشکلی پیش نمیاد یا بایدحتما برم بیمارستان .یا چیز خاصی هست که بخورم راحتتر باشه برام خیلی ناراحتم 

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤

نمیدونم

ولی کاش خودش بیفته.ایشالا حاملگی بعدی بخوبی باشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

عزیزم خیلی ناراحت شدم ایشالا نی نی بعدی.بزار اگه خودش دفع بشه خیلی بهتره کورتاژنکن یکمدصبر کن منم رشدش شش هفته بود اول لک بود تا چند روز بعد مثل پریود شد دلم خیلی درد میگرفت بعد اخر شب خودش اومد افتاد بعد سونو دادم گفت کامل اومده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خیلی ناراحت شدم ایشالا نی نی بعدی.بزار اگه خودش دفع بشه خیلی بهتره کورتاژنکن یکمدصبر کن منم رش ...

ممنون از همدردیت. میشه بپرسم چند وقت بعدش سونو دادید

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤
2731
عزیزم انشاالله نی نی بعدی صحیح و سالم بیاد تو بغلت....دلیل توقف رشد چی بوده؟؟؟تحت نظر بودی؟

ممنونم انشالله. من بعد از پنج سال تصمیم گرفتم مامان بشم و با اقدام اول حامله شدم و تمام چکاب های قبل بارداری هم انجام دادم و خداروشکر مشکلی نداشتم فقط تیروئیدم لب مرز بود که دکترم گفت باید قرص  مصرف کنم .و وقتی پرسیدم که چرا اینطوری شده دکترم گفت توی بارداری اول طبیعیه ونیاز به پیگیری هم نداره خودمم گیج شدم و واقعا شوک بزرگی بود برام 

ممنونم انشالله. من بعد از پنج سال تصمیم گرفتم مامان بشم و با اقدام اول حامله شدم و تمام چکاب های قبل ...

یا خدا...یعنی امکانش هست منم اینطور بشم....منم تو اقدامم و تحت نظر

💖صلوات میفرستی برام
2738
ممنونم انشالله. من بعد از پنج سال تصمیم گرفتم مامان بشم و با اقدام اول حامله شدم و تمام چکاب های قبل ...

منم بعد پنج سال سقط شد دوماه پیش.بعدشم همه ازمایشای بعد سقط رفتم گفتن علت خاصی نداره معمولا بچه اول مال اقا کلاغه

یا خدا...یعنی امکانش هست منم اینطور بشم....منم تو اقدامم و تحت نظر

خدا نکنه عزیزم انشالله بارداری سالمی داشته باشی

من که هیچیم نبود فقط دوقطره لک داشتم فوری رفتم دکتر گفت داره سقط میشه خندیدم گفت جدی گفتم برو بستری ...

یعنی خیلی درد داره من تنهام اگه خیلی بده تا بگم مامانم بیاد

بستگی به تحملت داره یه پریوده خیلی شدیده سعی کن تنها نباشی کیسه اب گرم بزار رو شکمت مسکن بخور 

من‌همیشه پریودام با درد خیلی بد بوده به درد کشیدن عادت دارم .خدا خودش کمک کنه ممنونم از راهنماییت 

2706