2733
2739
عنوان

تروخدا بیاید راهنماییم کنید میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 20 پست
من‌همیشه پریودام با درد خیلی بد بوده به درد کشیدن عادت دارم .خدا خودش کمک کنه ممنونم از راهنماییت&nb ...

والادرد روحیش بدتره تا جسمیش من خیلی مراعات میکردم خیلی به خودم میرسیدم وقتی رفتم سونو گفت چیزی نیست تو شکمت از یه ساختمون پنج طبقه با خونریزی شدید از پله ها اومدم پایین شوهرم گفت بیا با اسانسور برو گفتم دیگه مهم نیست تموم پله های شهرو با پا میرم دیگه بچم نیستش خیلی حالم بد بود عاشق بچم بودم خیلی باهاش ارتباط گرفته بودم هنوز بعد سه ماه براش اشک میریزم باورم نمیشه رفته .راضیم به رضای خدا

بی دلیل ک نمسشه بچه رشدش ناقص بمووونه،خدا لعنت کنه این دکترای نفهم رو 

نینی قشنگم امیدوارم سالم و صالح و سلامت بیای در آغوش من و بابای مهربونت و امیدوارم برعکس گفته ها زندگیم باتو زیباتر و قشنگتر بشه(نمیدونم نینیم هنوز چندماهشه)⚘....میشه برای اینکه بتونیم صاحب خونه بشیم صلوات بفرستین مهربونا؟😍❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بی دلیل ک نمسشه بچه رشدش ناقص بمووونه،خدا لعنت کنه این دکترای نفهم رو 

والا گفت که برا بارداری اول طبیعیه دیگه نمیدونم چیکار کنم‌

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤
من‌همیشه پریودام با درد خیلی بد بوده به درد کشیدن عادت دارم .خدا خودش کمک کنه ممنونم از راهنماییت&nb ...

بچه منم دوماه نیمه بودرشدش متوقف شدتوسونوفهمیدم همونروزشروع به لکه بینی کردم مثل پریودی.رفتم دکترقرص دادخوردم فرداش شروع به سقط شد.ازساعت ۹صبح تا۶بعدظهربستری بودم باخونریزیشدیدساعت ۶کورتاژم کردن.

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد
2728
والا گفت که برا بارداری اول طبیعیه دیگه نمیدونم چیکار کنم‌

غلط کرد که گفت،زودتر برو یک دکتر دیگه

نینی قشنگم امیدوارم سالم و صالح و سلامت بیای در آغوش من و بابای مهربونت و امیدوارم برعکس گفته ها زندگیم باتو زیباتر و قشنگتر بشه(نمیدونم نینیم هنوز چندماهشه)⚘....میشه برای اینکه بتونیم صاحب خونه بشیم صلوات بفرستین مهربونا؟😍❤

[QUOTE=85727422]غلط کرد که گفت،زودتر برو یک دکتر دیگه[/QUOTبرا بارداری بعدی حتما میرم زیر نظر یه دکتر دیگه .الان فقط ارزو دارم خودش بیفته کارم به کورتاژ نکشه 

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤