2737
2739
عنوان

ترو خدا کمکم کنید از دست شوهرک روانی شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2169 بازدید | 72 پست
احتمالا نیاز جنسیش بیش از اونی هس که شما بهش میرسی....بگو باهام راحت باش هر وقت خاستی فقط کافیه بهم ...

مشکلم اینه ک نمیتونم بهش بگم اگه بگم انقد موزیه ک رفع و رجوش میکنه بعدم به دعوای بزرگ 

بزرگ ک میگم واقعا بزرگا تا زنگ ب خاموادم میزنه کلی چرت و پرت در مورد من بهشون میگه

خدای خوبم کم کم دارم ناامید میشم میشه کمکم کنی یه وقتایی میگم چرا صدام نمیاد طرفت چرا قهری با من چرا خدا ب نظرت بس نیست این همه غصه خوردن خدا جونم خیلی داغونم خیلی کاش یکم بهم کمک کنی . 
دلم میخواد برام بی اهمیت بشه این موضوع  دلم میخواد قوی باشم  بی اعتماد به نفس شدم

واقعن دوستانه بهت میگم بی اهمیت باش وقتی یه مدت ببینه بهش بی اهمیتی شاید خودش دست برداشت انسان ذاتا از چیزی که از اون منع میشه بهش حریص تر میشه

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلم میخواد برام بی اهمیت بشه این موضوع  دلم میخواد قوی باشم  بی اعتماد به نفس شدم

بنظرمن اصلااهمیت نده وقتی فایده نداره چراخودتوکوچیک میکنی       

🚫🚫"لطفالایک ممنوع"🙏متشکرم😉🚫🚫
عزیزم نمیفهمتت من اصلا هیچوقت از شوهرم نپرسیدم خودارضایی داشته تو مجردیش یا نه 😕 چون اصلا به من ربط ...

مجردی با متاهلی فرق میکنه....خب زن متاهل وقتی ببینه شوهرش با یه فیلم خودشو تخلیه میکنه بهش بر میخوره...حس بدی میاد سراغش که نکنه من براش کافی نیستم

در کویر سبز عشق این سخن از من بگیر!  مرگ تو مرگ من است پس تمنا میکنم هرگز نمیر  
2728

منو از خودش متنفر کرده

ارزوی مرگشو دارم

میرم تو فکر ک وقتی بمیره چ ارامشی دارم

خدای خوبم کم کم دارم ناامید میشم میشه کمکم کنی یه وقتایی میگم چرا صدام نمیاد طرفت چرا قهری با من چرا خدا ب نظرت بس نیست این همه غصه خوردن خدا جونم خیلی داغونم خیلی کاش یکم بهم کمک کنی . 

دوستای گلم من تا الان هرچند بار باهاش حرف زدم زیر بار نرفته و شامورتی بازی در اورده 

انقد وحشیه ک نگو

2740
مشکلم اینه ک نمیتونم بهش بگم اگه بگم انقد موزیه ک رفع و رجوش میکنه بعدم به دعوای بزرگ  بزرگ ک ...

باید باهاش رفیق باشی...اگه خجالت میکشی...سعی کن خجالت رو کنار بذاری...من خودم با اینکه یه زنم هر وقت نیاز داشته باشم قشنگ به شوهرم میفهمونم حتی اگه بدونم خسته اس و نمیتونه...بین زن و شوهر حیا معنا نداره هاا

محاله ترک کنه اینو میدونم تا اخر عمر اینکارو میکنه

چرا؟

واقعا تو ناراحت نمیشی شوهرت با دیدن لخته زنای دیگه ارضا شه؟

معلومه که ناراحت میشم ولی تا الان نسبت بهش حساس نشدم و اینم بگم یه متخصص زنان یکبار به یکی از دوستام که همسرش سردمزاج بود گفته بود فیلم های پو رن ببینیت تا تحریک بشه ببین عزیزم خودارضایی یه چیزه تحریک شدن یه چیز حتی منو همسرم باهم فیلم پو رن هم دیدیم و وقتی کلی تحریک شدیم حس و حالمون رو سر همدیگه خالی کردیم😁 اینا توصیه یه سکسلوژیست بود

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
باید باهاش رفیق باشی...اگه خجالت میکشی...سعی کن خجالت رو کنار بذاری...من خودم با اینکه یه زنم هر وقت ...

عزیزم بحث خجالت نیس بحث فیلم در اوردن اون هست موزیه دروغگو هست

ببین شوهر منم همینجوریه اولا خیلی ناراحت بودم داغون بودم رابطشو با من هر روز داره اونم داره مثل یه اعتیاد میمونه براشون منم مثل تو تنهاش نمیزاشتم یا اگه نیم ساعت خونه نبودم میومدم میگشتم پیدا میکردم و میفهمیدم اره ولی الان یک ساله کاری به کارش ندارم اصلا پیگیر کاراش نمیشم مشاور ب من گفت این ی چیزی خیلی شخصیه پیگیرش نباش منم بیخیال شدم درمان نداره خودش یه روزی خسته میشه

مجردی با متاهلی فرق میکنه....خب زن متاهل وقتی ببینه شوهرش با یه فیلم خودشو تخلیه میکنه بهش بر میخوره ...

متاهلم پست های بعدیمو بخون عزیزم حساسیت های زیاد مخربه

عزیزم بحث خجالت نیس بحث فیلم در اوردن اون هست موزیه دروغگو هست

خب ازت میترسه که انکار میکنه...تو عکس العمل تند نشون دادی...من تو گوشی شوهرم یه بار دیدم به رو خودم نیاوردم خودش حذف کرده بود

2706