2410
2553

از بس ک یواشکی فیلم پ و ر ن نگاه کرد روانی شدم ۱۲سال هست ک نگاه میکنه همه جوره هم رسیدم بهش ب خدا از لحاظ هیکل و قیافه هم خوبم سی سالمه به هرکی میگم میگه دروغ میگی 

پارسال رفتم کلاس و اومدم زود رسیدم خونه دیدم نگاه کرده و کارشو کرده تمیز نکرده باهاش حرف زدم بهم گفت اگه باز کردم خودم از زنذگیت میرم ناگفته نمونه تو این چندسال هربار میگفتم زیر بار نمیرفت تا پارسال ک لو رفت خلاصه گذشت تا فهمیدم باز این کارو میکنه رفته بود پایین تو دسشویی منم طاقت نیاوردم و رفتم بالا سرش بهش گفتم ک باز زیر بار نرفت بهم گفت من مثل تو خراب نیستم طلبکارمم شد زد دوتا موبایلشم شکست 

حالا باز امروز فهمیدم اکانت گوگل اون رو گوشی منم هست خودش نمیدونه دیدم تو هیستوری داره نگاه میکنه منم تو اسپزخونه بودم بعدم یواشکی رفت دسشویی و کازشو کرد 

خانوما نگید بهش برس ک میرسم شده تو یک ساعت دوبار 

چ لباسایی ک میپوشم 

همه کاری میکنم واسش

چیکار کنم ب نظرتون 

انقدم وحشی و روانیه میترسم بهش بگم 

خونه نشین شدم بس ک مواظبت کردم ک ی وقت کاری نکنه ک حالا فهمیدم تو قبرم بذارنش کارشو میکنه

خسته هستم خیلی خسته ارزومه بمیره

دلم طلاق میخواد ولی بچه هام پامو بستن

خدای خوبم کم کم دارم ناامید میشم میشه کمکم کنی یه وقتایی میگم چرا صدام نمیاد طرفت چرا قهری با من چرا خدا ب نظرت بس نیست این همه غصه خوردن خدا جونم خیلی داغونم خیلی کاش یکم بهم کمک کنی . 

هیچ کسو ندارم راهنماییم کنه 

غریبم هستم 

شما کمکم کنید خواهش میکنم

خدای خوبم کم کم دارم ناامید میشم میشه کمکم کنی یه وقتایی میگم چرا صدام نمیاد طرفت چرا قهری با من چرا خدا ب نظرت بس نیست این همه غصه خوردن خدا جونم خیلی داغونم خیلی کاش یکم بهم کمک کنی . 

انقد دلم گرفته و گریه کردم ک نگو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه قیافمم تو هم بره میپره بهم 

مجبورم ظاهرسازی کنم ک خوشحالم 

وگرنه دعوای بزرگی میگنه باهام

2720

نه نمیتونم 

چون زیر بار نمیره و باهام دعوا میکنه 

2714

عزیزم نمیفهمتت من اصلا هیچوقت از شوهرم نپرسیدم خودارضایی داشته تو مجردیش یا نه 😕 چون اصلا به من ربط نداره بالاخره باید به من برسه باقیش به خودش مربوطه

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

وای خداچقدناراحت شدم درکت میکنم حق داری ناراحت شی ولی عزیزم بایدپذیرفت که بعضی چیزاتوذات ادماس وتغییرپذیرنیست فایده نداره بخوای عوضش کنی بیشترروش توروت بازمیشه

🚫🚫"لطفالایک ممنوع"🙏متشکرم😉🚫🚫

احتمالا نیاز جنسیش بیش از اونی هس که شما بهش میرسی....بگو باهام راحت باش هر وقت خاستی فقط کافیه بهم بگی خودم بهت میرسم چرا خودارضایی واقعا وقتی زن داری...مریض میشی

در کویر سبز عشق این سخن از من بگیر!  مرگ تو مرگ من است پس تمنا میکنم هرگز نمیر  

دلم میخواد برام بی اهمیت بشه این موضوع 

دلم میخواد قوی باشم 

بی اعتماد به نفس شدم 

عزیزم نمیفهمتت من اصلا هیچوقت از شوهرم نپرسیدم خودارضایی داشته تو مجردیش یا نه 😕 چون اصلا به من ربط ...

واقعا تو ناراحت نمیشی شوهرت با دیدن لخته زنای دیگه ارضا شه؟

عزیزم من واقعا نمیتونم مشاوره بدم.من یه خانمم ک تازه ۹ماهه عروسی کردم.وخیلی ب فیلم های پ و ر ن علاقه دارم.دست خودم نیس.ازنگاه کردنش لذت میبرم.دلیل این نیس ک شوهرم کارشو خوب بلدن نیس یا مشکل داره.نه.این منم ک فیلمارو دوس دارم ببینم .خیلی صادقانه حرفامو گفتم..ممکنه خیلی ها سرم بریزن وبدوبیراه بگن بهم.ولی میگم خدانکزده فکرنکن ک مشکل ازشماس..مشکل از آقاته.اینقدر بخاطره شوهرت خودتو بزک بوزوک یا هرچی..نکن.

2706