2737
2734
عنوان

ترو خدا کمکم کنید از دست شوهرک روانی شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2169 بازدید | 72 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم میخواد برام بی اهمیت بشه این موضوع  دلم میخواد قوی باشم  بی اعتماد به نفس شدم

ای کاش تمام غم و غصه و تمام دغدغه های این ۵سال زندگی جهنمی فقط فقط خودارضایش بود 

دلت خوشه بزار اونقدر اینکارانجام بده تا کور بشه 

چ قد نیاز دارم همه بهم بگن بیخیال باش مهم نیس

داغونم داغون

خدای خوبم کم کم دارم ناامید میشم میشه کمکم کنی یه وقتایی میگم چرا صدام نمیاد طرفت چرا قهری با من چرا خدا ب نظرت بس نیست این همه غصه خوردن خدا جونم خیلی داغونم خیلی کاش یکم بهم کمک کنی . 
2731

به نظرم خیلی واسه خودت بزرگش کردی انگار شب و روز داری فقط به این موضوع فکر میکنی

منکر این موضوع نیستم که کارش زشته ولی شما به جای اینکه انقدر سخت بگیری  رهاش کن به حال خودش اهمیت نده 

فکر کنم تها راه حلت اینه که اهمیت ندی وگرنه فقط خودت داغون میشی

2738
شوهرم در جریان نیس

عزیزم بنظرم وقتی کنار شوهرت به اوج لذت میرسی و آرامش داری چرا این فیلمهارو ببینی، کسی که مجرد باشه و از سر کنجکاوی دیده باشه باز بحثش جداست ولی شما که ازدواج کردی و تجربه ی جنسی داری واقعا ناراحت کننده ست. اگه شوهرتم با شما هم عقیده باشه که هیچی، بماند که باهم دیدنم مشکلات خودشو داره ها. ولی اگه هم فکر نباشین واقعا خیانته در حق طرفت چه زن چه مرد. چون وقتی ازدواج میکنی یعنی همه چیتو باهاش شریک میشی حتی فکرت، حتی نگاهت. چرا با تن یه مرد دیگه، یا حرکات و فیلم بازی کردن یه زن دیگه فکر خودتو درگیر کنی، قرار نیست یکی دو روزه آسیب بزنه بهت یهو میای خودت میبینی مثل شوهر این خانم بعد از دوازده سال معتاد شدی

میبینی از رابطتت با شوهرت لذت نمیبری و راضی نمیشی و حریص تر میشی و خیلی چیزای دیگه. اگه زندگیتو شوهرتو دوست داری بنظرم کمش کن.

تو هرچیزی که ببینی رو ناخودآگاهت تاثیر میذاره

شما مدام از این فیلمها ببین، مدام تن و حرکات و رفتار مردای مختلف رو ببین. ناخودآگاه وقتی شوهرتو ببینی چون مرده و ذهنت برمیگرده به سمت مردهایی که تصویرشون تو ناخودآگاهته یاد اون مردا میفتی. و این باعث میشه که از شوهرت دور شی چون شوهر شما هرچقدر هم بهترین باشه مدل و پ و ر ن استار نیست.

دیدن فیلمهای مکرر باعث میشه تنوع طلب بشی و بعد از مدتی از یک نفر لذت نبری ...

دوست گلم دو دل بودم اینارو بنویسم نه قصد توهین داشتم و نه بی احترامی و نه از زندگیت خبر دارم و نه دوست دارم قضاوتت کنم. خیلی دوستانه اینارو نوشتم و حس کردم باید بنویسم بخاطر وجدان خودم. امیدوارم ناراحتت نکرده باشم.