2733
2739
عنوان

موهای زائد بدن

290 بازدید | 28 پست

سلام خوشملای من.میگم یه مدت یه سری از خانوما از روغن رازیانه برای جلوگیری از رویش موهای بدن استفاده میکردن.منم استفاده کردم و تا یه جاهایی واقعا نتیجه گرفتم الان میخوام بدونم میتونم برای صورتم استفاده کنم؟مشکل تیرگی و اینا برام به وجود نمیاره؟خواهشا اونایی که تجربه کردن یا اطلاعات دارن جواب بدن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میشه بگی تاثیرش تا چه حده  چه طوری باید استفاده کرد ؟؟؟

بله عزیزم.من خودم روی چندجا مثل دست و ران و پایین پا امتحان کردم و زیر بغل.موها رو کاملا با ژیلت شیو میکنم که حتی نوک نداشته باشه بعد روزی دوبار روغن رازیانه به شکل دورانی میمالم تا وقتی که موها نوک بزنه وقتی نوک زد متوقف میکنم تا وقتی که دوباره موها درحد شیو برسه و دوباره از اول.گفته میشه که برا کسانی که اپلاسیون میکنن و با موکن اصلاح میکنن در حد 6 الی 1 سال نتیجه میده اما با ژیلت ممکنه تا 2 سال بکشه.اول رشد رو دیر میکنه بعد مو رو نازک میکنه و بعد قطع میشه به مرور زمان.

2738
میشه بگی تاثیرش تا چه حده  چه طوری باید استفاده کرد ؟؟؟

موها دیرتر رشد میکنه و طبق دستورش بزنی کم میشه تازه من رو دستورش هم نمیزدم.میذاشتم رو صورتم بمونه و یواش یواش ماساژش میدادم 

امتحان کردی عزیزم از این روش طبیعی؟

نه امتحان نکردم شما چطور؟من فقط بند میندازم هر روز

صبح بند میندازم عصرش میزنه بیرون

کاربری دست سه نفره ، لطفا برای حاجت رواییم صلوات بفرستید
2706