2737
2739
عنوان

دکترزنان وزایمان خوب توبیمارستان البرزکرج میشناسین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 125 پست
ن بابا دیرتر برو من۱۱هم رفتم اتفاقا خلوتره بستگی ب روزم داره ک ی وقتا شلوغ میشه حامله ای شما؟ماه چند ...

جدی میگی خدا خیرت بده زنگ میزنی همش میگن 7 صب اینجا باش منم راهم دور تنها چطور برم اخه بااین  وضع اخه میگفن 8 تا 10 دکترا هستن پس 8 برم خوبه ب نطرت 

؟سزارینی عزیزم من هفته بعد سه شنبه باید بستری بشم 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
پرونده واهم نکنی اشکال نداره بیمارستانش هست اما کلینیک و اینا ک تو بیمارستانه تعطیلیا نیستن

آره چون میخوام طبیعی زایمان کنم دیگه چه لزومی داره حتما قبلش برم،البته یه عده ترسوندنم میگن پرونده نداشته باشی قبولت نمیکنن

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره چون میخوام طبیعی زایمان کنم دیگه چه لزومی داره حتما قبلش برم،البته یه عده ترسوندنم میگن پرونده ن ...

ن اشکالی نداری اجباری نیس موقعی ک بستری میشی کاراتو میکنن

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙
ن اشکالی نداری اجباری نیس موقعی ک بستری میشی کاراتو میکنن

مرسی گلم از اینکه وقت میذاری و جوابمو میدی،ایشالا نی نیتو صحیح و سالم بغل بگیری

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!
2731
مرسی گلم از اینکه وقت میذاری و جوابمو میدی،ایشالا نی نیتو صحیح و سالم بغل بگیری

خواهش میکنم کی وقت زایمانتونه

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙
خواهش میکنم کی وقت زایمانتونه

27 اردیبهشت تاریخ زدن برام،به نظر شما تاریخ سونو و زایمان همیشه یکیه؟

آخه میگن همیشه احتمال زود و دیر شدنش هست،کاش حالا دیرتر نشه

27 اردیبهشت تاریخ زدن برام،به نظر شما تاریخ سونو و زایمان همیشه یکیه؟ آخه میگن همیشه احتمال زود و د ...

منم تاریخم۱۳اردیبهشته نمیدونم والا هر وقت دردت بکیره یا کیسه اب پاره بشه معلوم نمیکنه ک

منم تاریخم۱۳اردیبهشته نمیدونم والا هر وقت دردت بکیره یا کیسه اب پاره بشه معلوم نمیکنه ک

به سلامتی عزیزم،من که دوست دارم 38 هفته اینا دنیا بیاد دیگه بچه کامله دیگه،البته هر چی صلاحه خداست اتفاق بیوفته و مهم تر از هر چیزی سلامتی بچمه ولی چون آدم سنگین میشه صبرش کم میشه میگم تا 40 هفته نکشه،راستی شما ام زایمانتون طبیعیه؟

2738
به سلامتی عزیزم،من که دوست دارم 38 هفته اینا دنیا بیاد دیگه بچه کامله دیگه،البته هر چی صلاحه خداست ا ...

من حالا ۳۸هفته ام میخام تا۴۰هفته بکشه😁😁😂اینهفته میرم البرز معاینه لگنی کنه بگه طبیعی ام یا ن احتمالا طبیعی ام دیگه

من حالا ۳۸هفته ام میخام تا۴۰هفته بکشه😁😁😂اینهفته میرم البرز معاینه لگنی کنه بگه طبیعی ام یا ن احتم ...

منم 11 اردیبهشت باید برم پیش دکترم معاینه کنه،منم همون طبیعی ام،اصلا دوست ندارم سزارین بشم

جدی میگی خدا خیرت بده زنگ میزنی همش میگن 7 صب اینجا باش منم راهم دور تنها چطور برم اخه بااین  و ...

عزيزم ي سوال من سزاريني هستم بچه اولمو توكمالي زايمان كردم زياد بد نبود اما اون موقع ك بچموبدنيا اوردن حتي ي ثانيه ام نشونم ندادنش من فقط صداي گريشو شنيدم هرچي خواهش كردم نشونم ندادن من بيحسي از كمربودم تازه تا ٨ساعت بچمو نديدم تا الان ك بچم ٥سالش شده همش حسرت اونروزميخورم ك چرااون لحظه بچمونشونم ندادن تا ٨ساعت بعد اينم بگم بچم سالم سالم بود ومشكلي نداشت حالا ميخوام البرز زايمان كنم  ميخوام بدونم شما قبلنم اونجا سزارين كردين؟چطوره؟ميزارن بچه روببيني؟بعد چند ساعت ميارن بچه رو؟ببخشيد انقد طولاني شد برام خيلي مهمه اگ لطف كني جواب بدي گلم❤️

😪😪😪
عزيزم ي سوال من سزاريني هستم بچه اولمو توكمالي زايمان كردم زياد بد نبود اما اون موقع ك بچموبدنيا اور ...

سلام عزیزدلم  خوبی من اصلا کمالی دوست ندارم دخترم البرز زایمان کردم سال 87 اره دنیا که اومد اوردن نشونم دادن ی لحطه اما چون درد داشتم بردنش سریع بعد ک رفنم بالا اوردن کنار خودم  نمبتونستم تکون بخورم اما مامانم بقل میکرد و کمک میکرد شیربحوره و نشونم میداد کلا رسیدگیشون خیلی بهتر از کمالی الان هم میخام برم البرز اگه خدا بخواد 

فردا میرم پروند بسازم هفته بعد زایمانمه

سلام عزیزدلم  خوبی من اصلا کمالی دوست ندارم دخترم البرز زایمان کردم سال 87 اره دنیا که اومد اور ...

اي جانم بسلامتي عزيزدلم خدا بهت ببخشه جفت فرشته هاتو اميدوارم بسلامتي و بارامش زايمان كني خداخودش نگهدارتون باشه هم شما هم نيني يك دنيا ممنون بابت وقتي ك گذاشتي و جواب دادي عزيزم خيلي خوشحال شدم اره كمالي قصابخونس خيلي بي رحمن من هنوز حسرت اونروزو ميخورم واايي ي هفته ديگ مونده نينيت بياد پيشت اونم تو چ ماه عزيزي خوش ب سعادتت بازم پيشاپيش تبريك ميگم گلم❤️❤️❤️

😪😪😪
اي جانم بسلامتي عزيزدلم خدا بهت ببخشه جفت فرشته هاتو اميدوارم بسلامتي و بارامش زايمان كني خداخودش نگ ...

قدبونت برم عزیزدلم خدا بجه های شماروهم حفظ کنه و به سلامتی زایمان کنی 😘😘😘😘😘😘

2706