2726

سلام بچه ها یه دکترخوب توبیمارستارن البرزکرج میخوام زنگ زدم گفتن باید بیایی پرونده بازکنی برای زایمان حالا یه دکترخوب میخوام کسی میدونه بهم بگه؟

فقط دکترقربانی وپیشنهادندین ک قبلا مطبش رفتم اصلا راضی نبودم ازش پزشک دیگه ای اگ میدونید بگید؟

بعد دوستانی ک تازگی زایمان کردن بیمارستان ساک ولباس بچه رومیده؟یا باید ازخوده بیمارستان بگیریم؟یااینکه اگ خودمون ببریم قبول میکنن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما پیشش رفتی؟ شنبه هست بنطرت؟

دقیقا نمیدونم چ روز هایی هست عزیزم ب منم یکی معرفی کرد هنوز موفق نشدم برم میگن سزارین خیلی با حوصله انجام میده و خیلی هم مهربونه خلاصه خیلی تعریفشو شنیدم زنگ بزن از خود بیمارستان بپرس ببین چ روزایی هست

2728
البته من ی بار خواستم نوبت بگیرم نشد اخرشم رفتم پیش همین قربانی خیلی بده و بداخلاق 

الان توسایت بیمارستان البرزرو نگاه کردم توتعطیلا عید دکتر اجودانی نیست.

دکتر قربانی قویمی سلیم نژاد هستن.

برای زایمان طبیعی چی چیزی شنیدی کارش خوبه بنظرت 

اه اه این قربانی ک چت میزنه بابا من ۳سری رفتم مطبش خودم باید بهش میگفتم چی به چیه اخرشم نرفتم دیگه

عزیزم من قویمی هم شنیدم میگن بد نیست ولی یه ماما ک شاگرد خود اجودانی بود خیلی اونو توصیه کرد و چند باریم ک رفتم بیمارستان بیمارا هم خیلی تعریفشو میکردن در همین حد ولی فرصت نشد برم پیشش میتونی  از گوگل سرچ کنی ادرس مطبش هست عزیزم .انشالله ک زایمانت راحت و بسلامتی انجام بشه و زود نی نی تو بغل بگیری❤. اره منم رفتم منو ترسوند با اینکه ی بار پاپ اسمیر داده بودم حتی توش نوشته بود تست مجدد برای ساله بعد گفت نه باید بدی دوباره

عزیزم من قویمی هم شنیدم میگن بد نیست ولی یه ماما ک شاگرد خود اجودانی بود خیلی اونو توصیه کرد و چند ب ...

من رفتم جنینم اکوژن قلبی داشت کلی پیازداغشو زیادکرد گفت برو ازمایش ژنتیک سلفری واین چیزا مروندموبردم پیش چندتا دکتر و دکتر قلب همشون‌گفت طبیعیه بعد اون بیشعور سه رور منواز زندگی انداخت...

من میخوام پرونده بازکنم برای زایمان بنظرت پیش هردکتری بازکنم توهمون البرزاون میاد برای زایمانم یا دکترشفیت هرکی باشه میاد

سلام عزیزم خوبی من ی بار زنگ زدم گفتن بیا پرونده باز کن دوبارع زنگ زدم گفتم  نیام مشکلی برای بستری ندارم گفتن نه اما بیای بهتره حالا من نمیخوام برم پرونده باز کنم سخته رفتنش من راهم دوره باید صبح زود بری 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
سلام عزیزم خوبی من ی بار زنگ زدم گفتن بیا پرونده باز کن دوبارع زنگ زدم گفتم  نیام مشکلی برای بس ...

سلام خوبی .

من دادم فردا ۱بح میرم برای پرونده بازکردن ازدخترخالم پرسیدم اونم البرزبود گفت نری موقع درد یکم طول میکشه کارای پرونده واینا بری انجام بدی اون موقع راحتتری شوهرمم استرسی گفت فردابریم خیالم راحت باشه 

سلام عزیزم خوبی من ی بار زنگ زدم گفتن بیا پرونده باز کن دوبارع زنگ زدم گفتم  نیام مشکلی برای بس ...

میگم بنظرت بیمارستان البرز ساک بچه میده(لباس و...)یا باید ازخوده بیمارستان بخریم؟یااینکه ببریم اوکیه

2706