2733
2734
عنوان

دکترزنان وزایمان خوب توبیمارستان البرزکرج میشناسین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 125 پست
بعضیا روبیخیال والا من امروز ۹روره زایمان کردم همه چیش خوب بود خودمم حساس بودم هم اینکه هزینشم برام ...

خداروشکر دقیقا همینایی گفتید مهمه دیگه

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!
عزیزم شما چه ساعتی واسه تشکیل پرونده رفتید؟ آخه من صبحا نمیتونم برم میخوام ببینم میشه بعدازظهر رفت؟ ...

تا۱بیشتر نیستن صبح زود نمیتونی بری همون۱۱اینا بری هم خلوته پایین نوبت میگیری برا مامایی بعد میری طبقه دوم ازمایش هاتو ببر و سونو هات و دیگه چیزی نمیخاد

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم انشالله به سلامتی زایمان کنی. طبیعی بستگی به خودت داره من موقع دردا نفس میکشیدم وانرژیمو ب ...

ماشالله خوب زایمان کردی پا ب پاکردن و درجازدن چجوریه رو تخت انجام میدادی یعنی؟نمیزارن راه بری

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙
تا۱بیشتر نیستن صبح زود نمیتونی بری همون۱۱اینا بری هم خلوته پایین نوبت میگیری برا مامایی بعد میری طبق ...

مرسی گلم از راهنماییت فقط اینکه اطلاع نداری روز تعطیلم میشه رفت واسه پرونده سازی؟

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!
2742
مرسی گلم از جوابت فقط میشه اگه شنبه رفتی یه زحمت بکشی و بپرسی واسه تشکیل پرونده که لازم نیست حتما صب ...

باشه فدات شم حتما میپرسم خبر میدم اما من ک تلفنی پرسیدم گف برا تشکیل پرونده باید صبح ها بیای مامایی 8 تا 10 صبحه بارم رفتم اونجا میپرسم حتما عزیزدلم منم راهم دوره مهرشهرم خیلی راه تا باغستان واقعا سختمه فردا شاید دخترم نفرستم مدرسه باهم بریم همسرم صب زوددمیره سرکار

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
مرسی گلم از راهنماییت فقط اینکه اطلاع نداری روز تعطیلم میشه رفت واسه پرونده سازی؟

نه عزیزم فقط روزهای کاری 

تا۱بیشتر نیستن صبح زود نمیتونی بری همون۱۱اینا بری هم خلوته پایین نوبت میگیری برا مامایی بعد میری طبق ...

جدی میشه دیر ترهم رفت یعنی شما رفتی دیر تر ؟پشت تلفن میگن تا 7 اینجا باش واقعا سخته 

باشه فدات شم حتما میپرسم خبر میدم اما من ک تلفنی پرسیدم گف برا تشکیل پرونده باید صبح ها بیای مامایی ...

مرسی گلم خیلی زحمت میکشی

2738
نه عزیزم فقط روزهای کاری 

قربونت بشم مرسی

قربونت بشم مرسی

فدات بشم حتما خبرمبدم منم مشکل رفتن دارم تا اونجا کسی نیس ببردنم مامانمم نیومده هنوز حقیقتش میترسم تنها بااسنپ برم اما حالا فردا برم ببینم چی میگن 

جدی میشه دیر ترهم رفت یعنی شما رفتی دیر تر ؟پشت تلفن میگن تا 7 اینجا باش واقعا سخته 

ن بابا دیرتر برو من۱۱هم رفتم اتفاقا خلوتره بستگی ب روزم داره ک ی وقتا شلوغ میشه حامله ای شما؟ماه چندمی من پرونده ی ماهه باز کردم الان ۱۵روز مانده ب زایمانم هفته ای یبار میرم برا چکاب وزن واینا

روز تعطیل اونام تعطیلن دیگه بازم سوال داری بپرس درخدمتم

روز تعطیل اونام تعطیلن دیگه بازم سوال داری بپرس درخدمتم

مگه شبانه روزی نیست بیمارستانش؟

منظورم اینه یکی از قبل نره پرونده سازی بعد روز تعطیل دردش بگیره بره بیمارستان قبولش نمیکنن؟

مگه شبانه روزی نیست بیمارستانش؟ منظورم اینه یکی از قبل نره پرونده سازی بعد روز تعطیل دردش بگیره بره ...

پرونده واهم نکنی اشکال نداره بیمارستانش هست اما کلینیک و اینا ک تو بیمارستانه تعطیلیا نیستن

ماشالله خوب زایمان کردی پا ب پاکردن و درجازدن چجوریه رو تخت انجام میدادی یعنی؟نمیزارن راه بری

چون بهت سرم ودستگاه ضربان قلب و...و۱ل میکنن نمیتونی خیلی راه بری ولی من خودم ازتخت اومدم پایین ازبغل تخت میگرفتم ودرجا میزدم 

2706