2737
2734
عنوان

عزیزای با سیاست ودانا یه لحظه لطفا تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 42 پست
عزیزم شما رضایت خدا رو داری بابت خوبیهایی که بهشون کردی،پس بهش فکر نکن.مطمین باش خدا یه جایی جواب خو ...

ممنونم بخدا تا حالا تو زندگیم بی احترامی نکردم و نمیکنم بخصوص بزرگتر و پدر و مادر و قوم شوهر.ولی کارش خیلی زشت بود اصلا یخ کردم یهو حس کردم این چند روز این همه هزینه و زحمت ریخته شد تو اب جوب 

شمایی که پست منو میخونین الهی که هرچی دلتون میخواد خدا بهتون بده برای حاجت دل منم یه صلوات بدین اگه دوس داشتین 😊
الان که مهمونته نمیشه چیزی بگی صبر کن رفتی خونشون حالشو بگیر

چطوری بگیرم حالشو ؟ اخه من خیلی باهاش کنار میام به فرض هرچی میخره کلی بهش تبریک میگمو ازش تعریف میکنم ولی جاری بزرگه همش میزنه تو ذوقش امروزم یه شال خرید جاریم گفت خیلی قدیمیه یه جدیدشو بگیر اینم گفت قشنگیش مهمه و خرید 

شمایی که پست منو میخونین الهی که هرچی دلتون میخواد خدا بهتون بده برای حاجت دل منم یه صلوات بدین اگه دوس داشتین 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر شوهرتو آدم حسابش نكن اگه گله كرد بگو خوب باهات رفتار ميكنم همچين بي ادبي ازت ميبينم اين بار تص ...

یعنی فردا موقع بیدار شدنم بهش بی محلی کنم؟

2728
چطوری بگیرم حالشو ؟ اخه من خیلی باهاش کنار میام به فرض هرچی میخره کلی بهش تبریک میگمو ازش تعریف میکن ...

خیلی کارا هست که بخوای حالشو بگیری ولی الان وقتش نیست

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
حق با توعه.بچت کوچولوعه.شمام تازه مادر شدی بچه اوایلش خیلی اذیت میکنه...بنظرم برو یکم بخواب

بخدا انقدر حالم گرفته خواب زهرمارم شده

ممنونم بخدا تا حالا تو زندگیم بی احترامی نکردم و نمیکنم بخصوص بزرگتر و پدر و مادر و قوم شوهر.ولی کار ...

شما مبنا خدا رو قرار بده بگو برای رضایت خودت اینکارا رو کردم،ببین چه ارامشی میاد تو زندگیت،تو همه کارهامون اینطور باید فکر کنیم.من خودم داستانم شبیه شماست... یه روزی خیلی خواری و خفت کشیدم از دستشون ولی جز محبت کاری نکردم...حالا خدا طوری بهم حال داده که همه انگشت به دهن موندن همونا الان دلشون میخواد باهاشون معاشرت کنم.همونایی که خوارم کردن یه روزی

خدایا بابت همه نعمتهات شکرت.چی میشه یه نی نی کوچولو هم بهم بدی..😞😞خدایا ممنونم که پسرم الان تو دلمه😊.به همه منتظرا نی نی بده گناه دارن غصه میخورن
خیلی کارا هست که بخوای حالشو بگیری ولی الان وقتش نیست

حس میکنم از خوبیم سو استفاده میکنن .تصمیم دارم فردا یکم سر سنگین باهاش برخورد کنم که بفهمه بی ادبیش حالیمه

2740
یعنی فردا موقع بیدار شدنم بهش بی محلی کنم؟

بي محلي زياد نكن كه تابلو بشه اما مخاطب قرارش نده تحويلش نگير مثل قبل، اگر حرف خاصي زد نگاش كن فقط سكوت كن حرفي نزن كه شر نشه، الان حق با توئه، بذار همينجوري حق با تو بمونه زبونت سرشون دراز باشه

شما مبنا خدا رو قرار بده بگو برای رضایت خودت اینکارا رو کردم،ببین چه ارامشی میاد تو زندگیت،تو همه کا ...

اتفاقا منم نتیجه خوبیمو گرفتم خدارو شکر .الانم که اومدن سنگ تموم گذاشتم گفتم نکنه پشت سر بگن خودشونو میگیرنو فلان.ولی دلم شکست همچین انتظاری نداشتم الان داره با مامانش پچ پچ میکنه صداشون میاد

بي محلي زياد نكن كه تابلو بشه اما مخاطب قرارش نده تحويلش نگير مثل قبل، اگر حرف خاصي زد نگاش كن فقط س ...

ممنونم .به نظرم بهترین کار همینه 

اتفاقا منم نتیجه خوبیمو گرفتم خدارو شکر .الانم که اومدن سنگ تموم گذاشتم گفتم نکنه پشت سر بگن خودشونو ...

بهش اهمیت نده.بابا خداروشکر کن زتدگی خوبی داری و قلب مهربونی داری،بقیه هم به تخمت نباشن

خدایا بابت همه نعمتهات شکرت.چی میشه یه نی نی کوچولو هم بهم بدی..😞😞خدایا ممنونم که پسرم الان تو دلمه😊.به همه منتظرا نی نی بده گناه دارن غصه میخورن
زندایی من وسط بحث خانوادگی فقط از آشپزخونه اومد رو مبل کنار شوهرش نشست... اونیکی داییم بدجور بهش پر ...

عزیزم شرمندگی برا اینا رویاس واسه من اصلا نمیدونن شرمندگی چیه .قبلا هم یکی دو بار دیگه اینجور یهو قاطی کرده بود ولی امشب خیلی بهم زور داشت اخه واقعا زحمت کشیدم این چند روز

ممنونم .به نظرم بهترین کار همینه 

تا ميتوني خودتو جلوي شوهرت عزيز كن و جوري رفتار كن كه رفتار بد خواهرشو ببينه،وقتي رفتن حرفشو نزن پيش شوهرت اما اگه حرفشو پيش كشيد كوتاه و مختصر و مظلوم بهش بگو كه من تمام تلاشمو كردم بهشون خوش بگذره از بس تورو دوست دارم، دلم ميخواد بهترينا رو براي خانوادت انجام بدم اما خيلي دلم شكست، بعدشم زياد ديگه كش نده موضوع رو بذار جمله ات توي ذهنش بمونه

بهش اهمیت نده.بابا خداروشکر کن زتدگی خوبی داری و قلب مهربونی داری،بقیه هم به تخمت نباشن

گفتنش راحته ولی خیلی حرصش تو دلمه اخه از صبح یه کارایی ازش دیدم که از جلو چشمام افتاده بیشترم از این حرص میخورم که شوهرمم پیشش بود ولی هیچی نگفت اومدم تو اتاق بخوابم اصلا نگفت بهم که مرده ای یا زنده قبلا اینجور بی تفاوت نبود بخدا