2726

عزیزان من خونواده شوهرم از شهرستات اومدن خونمون واسه عید بگذریم که قبل عید من حسابی ضد حال خوردم اخه منم خیلی وقته نرفتم شهرستان پیش خانوادم.اینا اومدن ۴ روز خونه برادر شوهر بودن ۴ روزم خونه اما که پس فردا یعنی جمعه میخوان برگردن.خلاصه تو این چند روز سنگ تموم گذاشتم از پذیرایی و گشت و گزارو همه چی بخدا خیلی احترام گذاشتم .با اینکه پسر ۲۰ ماهه م از روز اول اومدن اینا به شدت مریصه و همش گریه میکنه.امشب خاله شوهرمم اومد عید دیدن تا ۲ نشستن بچه منم حسابی خسته بود و چون خونه شلوغ بود نمیخوابید.اینا که رفتن من بچه رو خوابوندم به زور دیدی خواهر شوهرم به باباش حرف زد و تذکر که چرا خسته ای و چرت میزنی؟ پدرشم گفت صبح زود بیدار شدم معلومه خسته ام .دختره هم قاطی کرد رفت تو اتاق شوهر منم پشت سرش رفت که بگه حق نداره به باباش بی احترامی کنه صداشون بلند شد رفتم تو اتاق گفتم اروم تورو خدا بچه به زور خوابیده یهو دیدم خواهرش عین حیوون وحشی پرید بهم با لحن خیلی بدی گفت باشه دیگه توهم یه بار گفتی شنیدم کم بگو منم خیلی بهم برخورد هیچی نگفتم دیگه نگاشم نکردم رخت خواب انداختم برا مادرو پدرشوهرم و شوهرم تو حال دیگه توی اتاق نرفتم که برا این و خودم بندازم رفتم دستشویی و اومدم دیدم پتو انداخته سرش و خوابیده منم هیچی نگفتم جای خودمو پیش بچم انداختم دیدم بعد دو دقیقه پاشد گفت من میرم تو حال اینجا خوابم نمیبره منم گفتم هرطور راحتی .ولی خیلی بهم زور داشت رفتارش هم سنیم بقران اصلا نه بی احترامی کردم نه حرف بدی زدم به نظرتون چیکار کنم خیلی دارم میسوزم اخه این چند روز خیلی خودمو عذاب دادم که همه چی کامل باشه و بهشون خوش بگذره

شمایی که پست منو میخونین الهی که هرچی دلتون میخواد خدا بهتون بده برای حاجت دل منم یه صلوات بدین اگه دوس داشتین 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بی هوا  شروع کردن  باهاتون ب دعوا کردن  ب خاطر  پدر شوهرتون ک  صبح زود از خواب بلند شده بودن ؟؟🤔🤔

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

زندایی من وسط بحث خانوادگی فقط از آشپزخونه اومد رو مبل کنار شوهرش نشست...

اونیکی داییم بدجور بهش پرید ک اومدی جبهه گیری پاشو گمشو تو اتاق!

هیچوقت همچین چیزی ندیده بودم

با اینک سخته ولی شما باهاش مهربون باش اگ قبل از این چیزی ندیدی 

باهاش خوب رفتار کن ک شرمنده شه ولی با خودت دیگ آدم حسابش نکن همین...

بزار شرمنده شن!

برآن بودم که از آهن کنم دل ندانستم که تو آهن‌ربایی

عزیزم شما رضایت خدا رو داری بابت خوبیهایی که بهشون کردی،پس بهش فکر نکن.مطمین باش خدا یه جایی جواب خوبیتو میده

خدایا بابت همه نعمتهات شکرت.چی میشه یه نی نی کوچولو هم بهم بدی..😞😞خدایا ممنونم که پسرم الان تو دلمه😊.به همه منتظرا نی نی بده گناه دارن غصه میخورن

خانوما این خواهرش نرمال نیست واقعا یعنی اصلا شعور نداره .منم گاهی عصبانی میشم ولی لزومی نداره به کس دیگه ای که ربطی به عصبانیتم نداره بی احترامی کنم

شمایی که پست منو میخونین الهی که هرچی دلتون میخواد خدا بهتون بده برای حاجت دل منم یه صلوات بدین اگه دوس داشتین 😊

حق با توعه.بچت کوچولوعه.شمام تازه مادر شدی بچه اوایلش خیلی اذیت میکنه...بنظرم برو یکم بخواب

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
2706