2737
2739
عنوان

عزیزای با سیاست ودانا یه لحظه لطفا تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 42 پست
گفتنش راحته ولی خیلی حرصش تو دلمه اخه از صبح یه کارایی ازش دیدم که از جلو چشمام افتاده بیشترم از این ...

اونکه قطعا حسودیش میشه بهت چون میگی همسنم هستی.شوهرتم مث بقیه مردا دیر گیره،ولی اگه بی توجهیش اذیتت میکنه.سر فرصت مناسب باهاش حرف بزن

خدایا بابت همه نعمتهات شکرت.چی میشه یه نی نی کوچولو هم بهم بدی..😞😞خدایا ممنونم که پسرم الان تو دلمه😊.به همه منتظرا نی نی بده گناه دارن غصه میخورن
تا ميتوني خودتو جلوي شوهرت عزيز كن و جوري رفتار كن كه رفتار بد خواهرشو ببينه،وقتي رفتن حرفشو نزن پيش ...

شوهرم شاهد ماجرا بود ولی نمیدونم چرا اصلا هیچی نگفت بیشتر بحثص بخاطر بی احترامی کردن خواهرش به باباش بود اصلا نگفت که ساکت شو یا بگه اره خب بچه مریص به زور خوابیده

شمایی که پست منو میخونین الهی که هرچی دلتون میخواد خدا بهتون بده برای حاجت دل منم یه صلوات بدین اگه دوس داشتین 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونکه قطعا حسودیش میشه بهت چون میگی همسنم هستی.شوهرتم مث بقیه مردا دیر گیره،ولی اگه بی توجهیش اذیتت ...

منتظرم موقعیت مناسب گیر بیارم حتما باهاش حرف بزنم .اما جلو اینا نمیشه ایشالا زودتر جمعه بشه برن که ارامش به زندگیم برگرده .نمیدونم گفتنش درسته یانه اما خیلی میچسبه به شوهرم بقران قسم من ادم توهمی و بدبینی نیستم اما نمونه ش قبل عید یهو پیام میداد خیلی دوست دارم و همه زندگیمی و نفسمی و از این چیزا منم بجا شوهرم بهش پیام دادم تو هم زندگیه داداشی خواهر گلم .بعد دیدم این شد کار هر شبش دیگه جواب ندادم صبح دیدم شوهرم اومد خونه گفت خواهرم قاطی کرده اس داده زندگیمی جواب ندادم نوشته بی احساس.منم گفتم عیب نداره ولش کن.ولی شورشو دراورده 

شمایی که پست منو میخونین الهی که هرچی دلتون میخواد خدا بهتون بده برای حاجت دل منم یه صلوات بدین اگه دوس داشتین 😊
شوهرم شاهد ماجرا بود ولی نمیدونم چرا اصلا هیچی نگفت بیشتر بحثص بخاطر بی احترامی کردن خواهرش به باباش ...

ببين شوهرتو به زبون بگير، شوهرت باهات اوكي باشه بقيه جرئت بي احترامي ندارن، فردا هم خواهر شوهرو خيلي اعتنا نكن بهش ولي با شوهرت دعوا نكن بخاطرشون. با پنبه سر بِبُر.

2731

عزیزم اون حرمت پدرشو نمی گیره

مسلما حرمت بقیه هم..

بی ادبه

من زن برادر و برادرم اینطورن خیلی برادرم بی حرمتی میکنه به ماها

مم ارومم میترسم دعوا شه جواب نمیدم

خدایا ممنونم منت به سرم گذاشتی بهم دختر دادی. دل همه منتظرا شاد بشه الهی😍😍
ببين شوهرتو به زبون بگير، شوهرت باهات اوكي باشه بقيه جرئت بي احترامي ندارن، فردا هم خواهر شوهرو خيلي ...

خیلی تلاش کردم خودمو کنترل کنم واقعا امیدوارم بتونم چون برن یه بحث حسابی با شوهرم دارم

شوهرت هيچي نگفت؟؟؟اون بايد جوابشو ميداد

اصلا عکس العمل نداشت الانم اومد تو اتاق پیشم هیچی نگفت و خوابید

2740
عزیزم اون حرمت پدرشو نمی گیره مسلما حرمت بقیه هم.. بی ادبه من زن برادر و برادرم اینطورن خیلی براد ...

اره واقعا اصلا احترام سرش نمیشه بخدا دلم خیلی شکسته

خیلی تلاش کردم خودمو کنترل کنم واقعا امیدوارم بتونم چون برن یه بحث حسابی با شوهرم دارم

مظلوم باش جلو شوهرت، اگر گريه ات گرفت جلوي خودتو نگير گريه كن بگو خيلي دلم شكست. كاش حواست بود اون لحظه بهش ميگفتي مراعات من و بچه مريضمونو بكنه، ميدونم انقدر عصباني بودي كه اصلا حواست به جزئيات نبود. 

مظلوم باش جلو شوهرت، اگر گريه  ات گرفت جلوي خودتو نگير گريه كن بگو خيلي دلم شكست. كاش حواست بود اون ل ...

شوهرم زبون باز توپیه اینا برن من هرچی بگم میگه باشه تکرار نمیشه ولی این داستان ادامه دارد .واقعا خونوادش روش تاثیر بدی میزارن بخصوص مادرش نه که بگه مستقیم مادرش حرفی میزنه ولی اونا هستن دیگه زنو بچه نمیشناسه کور و کر میشه قبلا کاراشو میزاشتم بپای دلتنگی برای خونوادش ولی دیگه داره عجیب میشه رفتارش .اخه خودش میدونه خونوادش اصلا به داد برس نیستن و فقط متظاهرن و امروز برن صبح داستان میچینن

ببين خانواده شوهر منم همينن، اذيت ميكنن، همش دردسراشون مال ماست. ولي چاره اي نيست، اين وسط من و تو بايد مديريت كنيم، از اين به بعد اصلا و ابدا خودت و بچه رو توي زحمت ننداز بخاطرشون. ولي جوري وانمود كن كه همچنان توي زحمتي براشون. زياد هم صميمي نباش همش بگو بخند و اينا نكن، كاري از دستشون توي خونه داري بر مياد ازشون با زبون خوش كار بكش تا حدي كه تابلو نشه كه شوهرت به چشمش بياد، خلاصه كه من برّه بودم ديدم دارم خورده ميشم وسط اين قوم مجبور شدم يه كم عوض كنم رفتارمو باهاشون

منتظرم موقعیت مناسب گیر بیارم حتما باهاش حرف بزنم .اما جلو اینا نمیشه ایشالا زودتر جمعه بشه برن که ا ...

خخخخ بیچاره خواهره گفته چه خبر شده داداشم قربون صدقه م رفته برا همین میچسبه بهش ولی اگه شوهرت باهاش عادی باشه اونم عادی میشه کم کم.توفقط تحملتو ببر بالا

خدایا بابت همه نعمتهات شکرت.چی میشه یه نی نی کوچولو هم بهم بدی..😞😞خدایا ممنونم که پسرم الان تو دلمه😊.به همه منتظرا نی نی بده گناه دارن غصه میخورن