2733
2734
عنوان

یه بارداری ناخواسته و بی موقع😐😔😕

2351 بازدید | 125 پست

دقیقا ۲۹ اسفند بی بی چکم مثبت شد و همون روز رفتم دکار و سونوگرافی ک گفت ساک حاملگی تشکیل شده ولی اندازه ش خیلی کوچیکه و ۹۹ درصد سقط میشه و یه سونو نوشت برای این هفته امروز ک رفتم متاسفانه جنین بزرگتر شده بود من اردیبهشت ۹۷ زایمان کردم خیلی زیاد الان ناراحتم ک یه جلوگیری مطمئن نکردم الان موندم سقط کنم که خب از عواقبش میترسم از طرفی شاغلم، یه دختر ۱۴ ساله دارم و یه دختر ۱۱ ماهه . مامان بنده خدام با اون همه بیماری که خودش داره بچمو نگه میداره ..چون نیاز دارم ک کار کنم ..موندم چه خاکی به سرم بریزم  دارم از غصه میمیرم 😔😲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا بچه هاتو حفظ کنه برات .

من ۲۹ اسفند زایمان کردم . الان میدونم چقدر بعد تولد بچه سختی هست .

با وجودی که افسردگی شدید گرفتم و زایمان وحشتناکی داشتم . اما اگه جای تو بودم و ازمایشم مثبت میشد با همه ی سختی ها به خدا توکل میکردم . 

دعا میکنم همه چی برات خوب پیش بره. 

خداروشکر
2740

وای عزیزم تو رو خدا نگهش دار اون بچه جگرگوشته مثل اون دوتا حق زندگی داره چند سال دیگه به حرفم پی میبره خدا بنده هاشو امتحان میکنه تو شرایط سخت یکیو با نازاییو حسرت بچه یکیو با بارداری ناخواسته. فکر میکنی یکی که پنجاه سالشه باردار شده حق داره سقط کنه چون از حرف مردم میترسه؟نخیر عزیزم هرگز ما چند تا داشتیم با داشتن عروسو داماد باردار شدنو الان خیلی راضین . خدا بنده هاشو امتحان میکنه

منم سه ماه پیش حامله شدم ناخواسته، روش جلوگیریم هم طبیعی بود. اما اصصصصلا شرایط نگهداریشو نداشتم.

یه بچه ۲ سال و ۹ ماهه دارم و یه بچه ۹ ماهه.

البته جنین هنوز قلبش تشکیل نشده بود و من هم سقطش کردم.

خیلی ناراحت شدم اما الان میگم خوب کردم چون هم در حق خودش ظلم میشد هم بقیه بچه هام

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
خدا بچه هاتو حفظ کنه برات . من ۲۹ اسفند زایمان کردم . الان میدونم چقدر بعد تولد بچه سختی هست . با ...

عزیزم ایزد منان نگهدار کوچولوی شما هم باشه ! هم سقط برام سخته و هم نگه داشتنش ...واقعا موندم

2706