2733
2734
عنوان

حجاب در خانواده همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 2819 بازدید | 65 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان باهاش اومدم حرف بزنم ول کرد رفت گفت بعد حرف میزنیم هر موقه حرف بزنم دعوامون میشه 

منم چادر میزارم خیلی با چادر راحتم .فکر میکنی.بزار کم کم عادت میکنی.شوهرت دوست داره اینجوری ببینتت دلشو نشکن.بهش بها بده اخه چیز بدی هم که نخواسته.یه تیر و دونشون.هم رضایت خدا هم رضایت شوهر

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
2728

من خودم لباسام جلوی همه پوشیده ست یعنی اکثرا تونیک بلند و رویه با رثزیر سارافونی میپوشم اما با شال سر کردن خیلی مشکل دارم. ولی جلوی شوهر خواهر شوهرم و پدر شوهرم شال سر میکنم. ولی جلو داماد خودمون و برادر شوهرم سر نمیکنم... 

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
منم چادر میزارم خیلی با چادر راحتم .فکر میکنی.بزار کم کم عادت میکنی.شوهرت دوست داره اینجوری ببینتت د ...

میترسم از الان بخوام خیلی ب حرفش گوش بدم عادت کنه بعدم بخواد همیشه حرف حرف خودش باشه

منم اینجور دوست دارم

عزیزم خیلی اروم بهش بگو ک با چادر تو خونه اذیت میشی شاید قبول کرد اگه نکرد چند وقت سرت کن هعی بگو چقدر سخته نمیشه یجوری رفتار کن بفهمه تو خونه اذیت میشی چادر سر کنی

دختری در من ساز امیدواری میزند😍⚘
2740

داماد ها هستن 

خواهر ها كه بلوز شلوار و بي رو سري جلو شوهراي همديگه

جاري جلو برادر شوهر ها و دامادهاي بلوز شلوار و بي روسري

نوه هاي دختر هم بي روسري و بلوز شلوار جلوي نامحرم (شوهرخاله)

خودم شوميز تا رو زانو يذره گشاد كه نچسبه بهم با شال 

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
اخه من حتی نمیخام بی حجاب باشم یا بد حجاب فقط میگم تو خونه چادر سر کردن سختمه همین😭

ایشون دوست داره نهایتن خودشم باید بتونه شما رو قانع کنه اجبار که اصلن قابل قبول نیست

تنها راهِ یافتنِ راهی به سوی شادمانی و نیکبختی این است که با خودمان در مورد مواردی که از اصول اخلاقی‌مان سر‌پیچی کرده‌ایم، صادق و روراست باشیم. چه چیزی باعث می‌شود که خیانت کنیم؟ یا در نوشیدن افراط کنیم؟ یا دست روی کسی بلند کنیم؟ اگر دلیل این کارها را دریابیم، می‌توانیم رفتارمان را عوض کنیم. اگر به فلسفه رواقی باور داشته باشیم، اصل این است که بدون درستکاری و وارستگی، شادمانی و خوشبختی ممکن نیست.

واقعا این چیزا رو اول حل کنی بهتره،

تفاهم تو این مسائل ریز گاهی خیلی کمک میکنه....

ما همه بی حجابیم،

ولی پوشش بدن داریم،

مثلا شومیز و شلوار،

یا دامن و جوراب...

کلا رابطم با روسری پوشیدن تو خونه بده....

شاید مدل مانتوهات تنگه . شوهرت هم میگه چادر 

منم همین فکرو میکردم اما برا ولنتاین با خواهرش رفته ی مانتو بلند تا پایین زانو برام خریده اما با اونم نمیزاره نمیدونم مشکلش چیه 

2706