2733
2739

یه بیمارستان سر قم آباد هست اسمشو حضور ذهن ندارم چیه اونجا من حامله بودم تو ایام عید سونو داشتم اونجا انجام داد برام با وجودیکه هیچ جای دیگه سونو نمیکردن حالا برو شاید رادیولوژی هم بکنن 

ما نسلی هستیم که وقتی پیر شدیم هیچوقت نمیگیم جوانی کجایی که یادت بخیر 🙁 ( نسل سوخته ایم الان تو این اوضاع مملکت دیگه جزغاله شدیم )
یه بیمارستان سر قم آباد هست اسمشو حضور ذهن ندارم چیه اونجا من حامله بودم تو ایام عید سونو داشتم اونج ...

عزیزم بایداسمشوبدونم اخه ازراه دورمیام قبلش بایدتماس بگیرم مرسی ازراهنماییت  

یاارحم الراحمین به خودت توکل کردم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه بیمارستان سر قم آباد هست اسمشو حضور ذهن ندارم چیه اونجا من حامله بودم تو ایام عید سونو داشتم اونج ...

عزیزم سر قم آباد که بیمارستان نیست؟

اون محدوده فقط دانشکده دندانپزشکی هست

توی سرم بازار مسگر هاست و توی دلم رخت میشورن...

شايد درمانگاه خيريه منظورت هست؟ نزديك ب ميدون قصردشت

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

ب همشون تماس بگير از نت شماره بردار

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2738
ب همشون تماس بگير از نت شماره بردار

همین جوردارم زنگ میزنم همش تعطیله الان سه ماهه میخوام عکس بگیرم هرباریه مانعی پیش میادتوکل برخدا

سلام میشه بگید چطور بود ؟دردش زیاد بود ؟من میخوام انجام بدم یعنی با بیهوشی بهتره؟

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
شماشیرازی؟

ن قمم

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
ن قمم

یه ساعت قبل عکس یه شیاف دیکلوفناک گذاشتم یه ژلوفن ویه هیوسین خوردم تومطبم یه مفنامیک اسیدبهم دادن خیلی استرس داشتم لباساموعوض کردم ولی باورکن من دردنداشتم احتمالابه علت اون حجم ازمسکن بود‌.اون دستگاه که واردبدن شدوحس کردم ولی تزریق ماده رواصلانفهمیدم درکل خوب وراحت بودخداروشکر

یه ساعت قبل عکس یه شیاف دیکلوفناک گذاشتم یه ژلوفن ویه هیوسین خوردم تومطبم یه مفنامیک اسیدبهم دادن خی ...

خداروشکر انشالله تا ماه رمضان بفهمی که باردار شدی،آخه گفتی مردم زنده شدم ترسیدم گفتم خیلی دردش شدیده حتما اگه زیاد بوده دردش بیهوشی انجام بدم یعنی الان با بیهوشی انجام ندم؟

خداروشکر انشالله تا ماه رمضان بفهمی که باردار شدی،آخه گفتی مردم زنده شدم ترسیدم گفتم خیلی دردش شدیده ...

ببخشید ی خانم دیگه گفته بود مردم زنده شدم  استرس دارم قاطی کردم

2706