2737
2739
عنوان

رادیولوژی شیرازتوعیدکجاهابازه لطفاراهنمایی کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 139 بازدید | 25 پست
خداروشکر انشالله تا ماه رمضان بفهمی که باردار شدی،آخه گفتی مردم زنده شدم ترسیدم گفتم خیلی دردش شدیده ...

عزیزم من نگفتم مردم وزنده شدم.نه بابامنم اولش اصرارداشتم بی بیهوشی انجام نمیدم همسرم قبول نکردگفت نمیزارم بیهوش بشی شایدبهوش نیای  دیگه مجبوری عادی انجام دادم خداروشکرپولموحروم نکردم.توام همین مسکناروبخربخورولی بینشون یکم فاصله بنداز نگران نباش خیلی خوبه فقط خودتوسفت نگیرونفس عمیق بکش

یاارحم الراحمین به خودت توکل کردم   
خداروشکر انشالله تا ماه رمضان بفهمی که باردار شدی،آخه گفتی مردم زنده شدم ترسیدم گفتم خیلی دردش شدیده ...

الهی آمین بادعای توحتمامیشم عزیزم همچنین خودت.مشکلت چیه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم من نگفتم مردم وزنده شدم.نه بابامنم اولش اصرارداشتم بی بیهوشی انجام نمیدم همسرم قبول نکردگفت نم ...

چقدر کلا طول کشید انجام دادنش؟و هزینه اش چقدر شد؟

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2728
الهی آمین بادعای توحتمامیشم عزیزم همچنین خودت.مشکلت چیه

5سال جلوگیری کردم 3ماهه اقدامم چون خیلی عفونت میگیرم میدونم حتما لوله هام بسته اس میخوام عکس بندازم خیالم راحت بشه

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
من یکی ازلوله هام بسته بودکلاده دقیقه هم نشد

خب خداروشکر انشالله بزودی نتیجه بگیری ممنون که وقت گذاشتی باحوصله جواب دادی  

2738
خب خداروشکر انشالله بزودی نتیجه بگیری ممنون که وقت گذاشتی باحوصله جواب دادی    

ان شالله خواهش عزیزم ان شالله مث من دردنداشته باشی ونتیجه ش یه نی نی خوشگل باشه، 

ان شالله خواهش عزیزم ان شالله مث من دردنداشته باشی ونتیجه ش یه نی نی خوشگل باشه، 

ممنون همچنین شما اما من دوقلو میخوام  

ممنون همچنین شما اما من دوقلو میخوام    

همون دوقلوکه میخای خدابهت بده ان شالله.اگه عفونت داری بهتره اول پاپ اسمیرانجام بدی عفونتتودرمان کنی بعدعکس بندازی