2737
2739
عنوان

درباره دوشنبه سیاه شنیدین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب خداروشکر ک شایعه است شهرما این یکی دو روزه اینقدر بارون باریده و رعد وبرق های وحشتناک اومده ک دیگه از بارون وحشت دارم یعنی غرش ابرا دقیق مث تکون تکونای زلزله است ادم وحشت میکنه

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

ان شاءالله طرفای ما بارون بیاد مردیم از خشکسالی یکم زمین از تشنگی سیر بشه سرسبز بشه

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2731
بارندگیش ک هممون میدونیم ولی اینو امروز مهمونامون میگفتن نپرسیدم ازشون دارم از شماها میپرسم

انشالله که شایعه س، بد به دلتون راه ندید

روی پیشونی فرشته ها نوشته ، هر کی دختر داره جاش وسط بهشته 😍😍😍😍من یه بهشتی ام 😀
2740
كجايين؟

یکی از روستا های جنوب

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
بچه ها شما راجع به شنبه قهوه ای 17 شنیدید  بعد از کلی تعطیلی 😂😂😉 الکی من گفتم یه خبری بدم& ...

😂😂😂😂😂😂

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
شایعه را خودمون می سازیم و خودمون زبان به زبان می چرخیم و باور می کنیم  همه ی روزهای هفته ر ...

واقعا دیروز شیراز روز زیبای خداست؟؟ 

#شعر‍نگیم خاهشا

واقعا دیروز شیراز روز زیبای خداست؟؟  #شعر ‍نگیم خاهشا

بی کفایتی مسئولین را تقصیر خدا نندازیم 

خود مردم هم به تماشای سیل و بردن ماشین ها و... ایستاده بودند 

بلایای طبیعی مخصوصا سیل را مردم نظاره گری و تماشا می کنند گ

2706