2733
2739
عنوان

درباره دوشنبه سیاه شنیدین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 37 پست
ببخشید شما کدوم شهری که گفتین بادام کیلو ۲۵ تومنه؟ بادام با پوست یا بی پوست؟

عزیزم استان فارسم بادوم با پوست گلم

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارسالم دارین؟ بادومای امسالتون کی میرسه؟

شهریور ماه عزیزم .. والا تا بحال فروش اینترنتی نداشتم امسال قصد دارم ب نی نی سایتی ها بفروشم چون واقعا دلم میسوزه اینقدر گرون میخرن اکثرا هم بچه کوچیک دارن و واقعا نیازشونه ... حالا اگر تصمیمم جدی شد برا فروش عسل و بادوم تاپیک میزنم شهریور تگت میکنم ... ولی 25 نرخ پارسال بود برای بهترین نوع بادوم منطقه مون ک بهش میگن بادوم شاهرودی .. تا ببینیم امسال نرخش چقدر باشه

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2731
شهریور ماه عزیزم .. والا تا بحال فروش اینترنتی نداشتم امسال قصد دارم ب نی نی سایتی ها بفروشم چون واق ...

ممنون عزیزم حتما تگ کن من کرمانشاهم تا ببینم نرخ شما چقدره نسبت به اینجا . ممنونم عزیزم خدا به باغتون برکت بده

ممنون عزیزم حتما تگ کن من کرمانشاهم تا ببینم نرخ شما چقدره نسبت به اینجا . ممنونم عزیزم خدا به باغتو ...

ممنون از دعای خوبت .. باشه چشم خبر میکنم

یا خدااااااااااا

عزیزم این تاپیک مال فرودین ماه بود ک یکی از کاربرا بروزش کرده

2738