2733
2739
عنوان

نامه نوشتن به فرشته ها

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 55 پست
خانما تا وقتي خوده خدا هست چرا دست ب دامن فرشته هاش بشيم؟؟؟؟؟

فرشته رو واسطه قرار ميدي و توش اصلا از خدا تشكر ميكني براي اينكه خواسته ات رو اجابت ميكنه و ...

من بهـترينِ خودمم ❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

راستش من شش هفت ماه قبل نوشتم اول باور نكردم وقتي تايپيك رو خوندم ولي بعد تو گوگل سرچ كردم و نوشتم&n ...

ببین این خودش هم یجورایی ب قانون جذب ربط داره چون تو قانون جذی قدرت کلمات خیلی زیاده هر چی نوشتی همون میشه 😍😍😍😍😍

منم میخام نامه نوشتنو شروع کنم 

راستی نامه هاتو میسوزوندی یا تو اب روان مینداختی ؟؟؟

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
2731
2738
فرشته رو واسطه قرار ميدي و توش اصلا از خدا تشكر ميكني براي اينكه خواسته ات رو اجابت ميكنه و ...

چرا واسطه قرار بديم وقتي خودمون اشرف مخلوقاتيم چرا مستقيم با خدا صحبت نكنين؟

از نوشتن ٦٦٦ جلويه اسمم منظوره خاصي ندارم همونجوري عدده ٦ رو دوست دارم 😁
من سوزوندم و خاكسترش رو تو ظرفشويي ريختم

هر دفعه ک نوشتی بلافاصله سوزوندی یا گذاشتی همه رو هم جمع بشن بعد سوزوندی 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 

من برای همسرم وقتی سربازی میرفت(دوست بودیم اونموقع)نامه مینوشتم تو دفتر تا سربازیش تموم بشه ۳ تا دفتر پر کردم و توش از همه چیز،چیزایی که میخواستم بهش برسیم و گزارش روزانه یه جورایی و درد دل مینوشتم میشه گفت به نصف چیزایی که گفتم رسیدیم امیدوارم به بقیه اش هم برسیم قانونه جذبه دیگه

2706