2733
2734
عنوان

نامه نوشتن به فرشته ها

611 بازدید | 55 پست

سلام بچه ها يادمه يه تايپيكي بود يه خانومي درباره اين كار تعريف ميكرد 

من آدم خرافاتي نيستم ولي دوست داشتم و اين كار رو امتحان كردم 

يادم نيست چند تا نوشتم ده دوازده تا شد 

و واقعاً چيزايي كه تو نامه نوشته بودم اتفاق افتاد 

با اين كه خيلي محال بود ولي شد 

شمام امتحان كنيد 

من بهـترينِ خودمم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2740

راستش من شش هفت ماه قبل نوشتم اول باور نكردم وقتي تايپيك رو خوندم ولي بعد تو گوگل سرچ كردم و نوشتم 

بله ىاقعا شد من به فرشته عشق نوشتم 

حتي جمله هايي كه دلم ميخواست يه شخص خاص بهم بزنه 

عيننا برام اتفاق افتاد

من بهـترينِ خودمم ❤️

اطلاعات جالبی بود ممنون 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
هرروز یدونه نوشتی؟ 

روزي دوتا هم شد 

چندتاي اول رو پاره كردم به اب دادم ولي بقيه رو نگه داشتم يهو سوزوندم خاكسترش رو تو ظرفشويي به اب دادم

من بهـترينِ خودمم ❤️