2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منکه مرغ ریش شده رو اینطوری درست میکنم اما نمیدونم منظور شما اینه یا نه. مرغ و با آب و پیاز نمک و فلفل سیاه و آبلیمو زعفران آب پز میکنم بعد یا خلال پسته و گردو سرخ میکنم. نمیدونم چی هست اسمش ولی خوشمزه میشه😂

عزیزم مرغتو بذار آب پز بشه داخلش یدونه پیاز رو درسته پوست بکن بنداز داخلش .یه پیمانه پر زرد چوبه بریز خووووب آب پز که شد قشننگ زیر اب مرغاتو با دست بشور بزار تو یه ظرف دیگ .بعد بشین قشنگ ریش ریش کن مرغتو .پوستش استخوان اینارو مراقب باش جدا کنی بعدش که ریش کردی یه پیازبزرگ رو بردار رنده کن تفتش بده زردچوبه فلفل دارچین نمک کمی بزن بعد مرغتو بریزتفتشون بده بعد زعفران بریز داخلش یا رنگ غذاکمی بزن .بعد نوک قااااشق کممممم رب بزن تفتشون بده در اخر کمی زرشک هپ قاطی کن .برای تزئینش هم برنجتو بریز بعد مرغ ریش شده رو بریز روش و خلال پسته کناره هاش عالی میشه 😋😋😋😋

۲۰دی۱۳۹۷عروسیمون بود،برای خوشبختیه منوهمسرم لطفایدونه صلوات بفرستید🌷مچکرم
2740

با سيب زميني و فلفل دلمه و قارچ و يه كمي سبزي جات خشك و معطر مثل نعنا و شويد كم 

اول هر كدومو جدا تفت بده 

بعد داخل تابه يا وك روغن بريز 

يكم رب گوجه با سس كچاب تفت بده با ادويه البته 

وقتي روغنت رنگ قرمز رب رو گرفت يكم پياز خرد شده و فلفل دلمه نگيني ريز توش تفت بده بعد مرغ  ريش ريشت رو اضافه كن و نمك بزن يكم 

بعد اون هم سيب زميني سرخ شده و قارچ تفت داده شده ات رو اضافه كن و در آخر هم سبزيجات خشكت رو بريز و آروم همه رو هم بزن 

و با نون باگت و خيار شور و زيتون و گوجه سرو كن 

عزیزم مرغتو بذار آب پز بشه داخلش یدونه پیاز رو درسته پوست بکن بنداز داخلش .یه پیمانه پر زرد چوبه بری ...

مرسی عزیزم کامل بود فقط مرغ رو صبح آب پز کنم بذارم کنار بد میشه؟؟بعد شب اون کارهایی که گفتی انجام بدم؟

🥰🥰
مرسی عزیزم کامل بود فقط مرغ رو صبح آب پز کنم بذارم کنار بد میشه؟؟بعد شب اون کارهایی که گفتی انجام بد ...

نه اتفاقا عجله ای نمیشه کارات 

مرغتو بزار خوووووب بپزه .بشورش مرتب بذار داخل یه ظرف بذا رو اجاق گازت هروقت خواستی دس بکار شو

.اخر کارت یکووووچولو ابلیمو بزنی خوب میشه 

نه اتفاقا عجله ای نمیشه کارات  مرغتو بزار خوووووب بپزه .بشورش مرتب بذار داخل یه ظرف بذا رو اجا ...

مرسی عزیزم.فقط چون قرنه سبزی هم دارم واسه 25 نفر که هفت نفرشان هم بچه هستن چند تکه بذارم؟؟

🥰🥰
مرسی عزیزم.فقط چون قرنه سبزی هم دارم واسه 25 نفر که هفت نفرشان هم بچه هستن چند تکه بذارم؟؟

عزیزم تکه گوشت منظورته؟؟واینکه خورشت رو داخل ظرف یه نفره میریزی؟؟یا همه رو داخل یه کاسه که هرکی خودش بریزه؟؟

2706