2733
2734
عنوان

مشاوره در سایت

115 بازدید | 10 پست

به نظر من این سایت نیاز به مشاوران آزموده و با تجربه نیاز داره که در مسایل مختلف نظرات علمی به مخاطبان بدهند بعضی موقع ها میبینم که مشاوره هایی که داده میشود طرف رو به قهقرا یبره

بله چه انتظاری دارید طبق آخرین آمار گیری هشتاد درصد سایت زیر بیست سالن و مشاور ما هستند این بزرگواران 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کجامیخونیدمشاوره رومگه؟ من خودم بایه زوج درمان دررابطه باهمسرم درارتباطم چندوقتیه بهترازینه برم عمه ...

مثلاً یکی میگه شوهرم دیر میاد خونه ..بعد چی جواب میدم یکی میگه حتما زن دوم داره ..یا خیانت می‌کنه ..یا معتاد شده ..راه حل ها آنوقت ..طلاق بگیر ..نابودش من .. بی محلی کن .. بکششش