2737
2739
عنوان

میخوام ساز ویولن شروع کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 10553 بازدید | 31 پست

فقط خواستم بگم اگر منزل شخصی نیست بهتره ویولن سل انتخاب کنی چون صداش بم هست و مزاحم همسایه ها نمیشه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
برو گیتار خیییلی خوبه😍

گیتار دوس 😃دوستم قراره بهم یاد بده 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من توام یا تو منی همشهری ب منم بگید😁من ویولون و گیتار و پیانو دوس میدارم ولی از همشون تنبک زدن رو ...

من همونم بلد نیستم ولی بعد از سال تحویل یهوووییی ویولن جذاب شد برام  

من موسسه ابنوس گیتار میرم یه استاد ویولن هست چن تا دختر بچه میان مادراشون خیلی راضین خیلیم استادش ج ...

برای بزرگسالم آموزش داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

برام میپرسی لطفا ممهههههرررررررررررررررررررربون  

من موسسه ابنوس گیتار میرم یه استاد ویولن هست چن تا دختر بچه میان مادراشون خیلی راضین خیلیم استادش ج ...

برای بزرگسالم آموزش داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

برام میپرسی لطفا ممهههههرررررررررررررررررررربون  

2738

منم خیلی یهویی گفتم میخوام پیانو یاد بگیرم. الان هفت ماهه شروع کردم. ولی خیلی خیلی تمرین و پشتکار لازم داره. خیلی جاها آدم ممکنه ناامید بشه. اون آهنگ قشنگ هایی که میبینی به این راحتی نواخته نمیشن. اولش خیلی آهنگهای ساده و ابتدایی باید بزنی. 

بعدش هم همراهی خانواده خیلی مهمه. الان من یه آهنگ رو شاید 50 یا 100 بار میزنم تا روون بشم. دیگه خانواده مغزشون داغون میشه. تازه ویولن اولش که هنوز یاد نگرفتی صداش یکم گوشخراشه

اینها رو نگفتم که ناامیدت کنم گفتم که با آگاهی بری جلو و بتونی ادامه بدی و زود جا نزنی 

به هر حال ویولن جزء سخت ترین سازهاست و باید خیلی براش تلاش کنی

مگ ساز دختر پسر داره من خودم سه سال ویولن میزنم .ساز سختیه تلاش و پشتکار میخواد تمرین زیاد ینی باید ...

گردن درد و دست درد نمیشدی؟

منم دوست دادم و شاغل 

ننیدونم میتونم یادبگیرم یا نه

چقد زمان میبره بتونیم در حد قابل قبولی ویولون بزتیم؟؟ 

شیراز هست؟ 

منم شیرازم میخوام برم ویالن اما دست چپ هستم

قد168🤸‍♀️وزن شروع75😬وزن الان 64😌وزن هدفم 60کیلو گرم😍خدای بزرگ و مهربون سپاسگزارم🙏🙏
مگ ساز دختر پسر داره من خودم سه سال ویولن میزنم .ساز سختیه تلاش و پشتکار میخواد تمرین زیاد ینی باید ...

تقریبا روزی چقدر وقت بزاریم؟ 

قد168🤸‍♀️وزن شروع75😬وزن الان 64😌وزن هدفم 60کیلو گرم😍خدای بزرگ و مهربون سپاسگزارم🙏🙏
2706